Doradztwo Mediowe

A A A
Zespół Doradztwa Mediowego, działający w strukturach Grupy Radiowej Agory, oferuje klientom usługi związane z zakupem reklamy w radiostacjach Agory i rozgłośniach zewnętrznych oraz w kinach sieci Helios w całej Polsce. Dodatko wo zapewnia kompleksową obsługę każdej kampanii, począwszy od dokładnego poznania potrzeb klienta, zbadania rynku, zaplanowania kampanii, przez dobór odpowiednich mediów, kreację i produkcję reklamy, skończywszy na analizie posprzedażowej.

W ramach Doradztwa Mediowego działa zespół Tandem Media, który zajmuje się nie tylko pośrednictwem w sprzedaży czasu antenowego w stacjach radiowych, ale także sprzedażą powierzchni on-screen i off-screen w sieci kin Helios.

Tandem Media oferuje usługi konsultingu, planowania i zakupu ogólnopolskich i lokalnych kampanii radiowych, tworzenie i sprzedaż rozwiązań pakietowych z wykorzystaniem czasu antenowego stacji Agory i pozostałych nadawców, reklamy w radiowych serwisach internetowych oraz ofert cross-mediowych i niestandardów. Opró cz tego zespół Tandem Media jest wyłącznym brokerem, oferującym od stycznia 2015 r. powierzchnie reklamowe we wszystkich kinach Helios w całej Polsce.

Poza Tandem Media w portfolio Doradztwa Mediowego jest także lokalna sprzedaż czasu reklamowego stacji Agory oraz produkcja reklam w SVG Studio.

Działy sprzedaży Doradztwa Medialnego znajdują się w całej Polsce, a pracujący w nich specjaliści mogą zaplanować kampanię zarówno lokalnie, jak i sieciowo, w całym kraju.

Studio produkcyjne SVG (Sound Video Graphic) Grupy Radiowej Agory potrafi stworzyć wizerunek każdej marki, na każdej dostępnej przestrzeni reklamowej. Klienci mogą więc liczyć na przygotowanie oferty, zaplanowanie kampanii oraz na jej zaprojektowanie i produkcję.

Doradztwo Mediowe proponuje też klientom szereg działań audiomarketingowych połączonych z emisją spotów reklamowych w sieciach handlowych, galeriach i marketach.

http://tandemmedia.pl/