Tuba

A A ATuba.FM to wyjątkowa platforma muzyczna, która pozwala na słuchanie i odkrywanie ulubionej muzyki przez Internet. Tuba dostępna jest bezpłatnie jako serwis muzyczny na www.Tuba.FM, a także jako muzyczna aplikacja mobilna na smartfony i tablety oraz na telewizory Smart TV wiodących producentów.

Tuba to tysiące stacji radiowych na każdą okazję. Słuchacze znajdą tu kilkaset stacji gatunkowych (np. Rock, Pop, Disco, Jazz) i tematycznych (np. Dla Dzieci, Do Pracy, Fitness), setki stacji grających wyłącznie największe przeboje popularnych artystów, a także kilkadziesiąt tysięcy stacji internetowych użytkowników. Oprócz tego Tuba umożliwia słuchanie radiostacji należących do GRA (Radio Złote Przeboje, Radio TOK FM, Rock Radio, Radio Blue FM).

To pierwszy serwis muzyczny w Polsce, który pozwala użytkownikom stworzyć własne radio internetowe. Od momentu powstania w 2007 roku, Tuba dynamicznie rozwija ofertę, podążając za swoimi słuchaczami, którzy oczekują pełnego dostępu do ulubionej muzyki niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

Za swoją innowacyjność serwis otrzymał nagrodę w konkursie Media Trendy 2010.

Z bezpłatnych aplikacji mobilnych Tuby można korzystać obecnie m.in. na smartfonach i tabletach z systemem operacyjnym Android, iOS, Windows 8, Windows Phone i Symbian. Od debiutu pierwszej aplikacji telewizyjnej Tuby w 2010 roku w Samsung Smart TV, serwis zagościł również m.in. na dekoderach CYFRA+, Netia Player oraz w Smart TV Philips i Toshiba.

Platforma muzyczna Tuba umożliwia Grupie Radiowej Agory rozwijanie nowych produktów i inicjatyw programowych, a w efekcie stały wzrost liczby odbiorców i budowanie z nimi głębszych relacji. Dla reklamodawców i marketerów oznacza to z kolei większe możliwości w zakresie tworzenia zintegrowanych, multimedialnych i niestandardowych kampanii promocyjnych oraz wykorzystania synergii mediów należących do Grupy Radiowej Agory.

Grupa Radiowa Agory prowadzi też informacyjny serwis muzyczny Tuba.PL oraz wdraża strategiczne partnerstwa, udostępniając innym podmiotom kontent muzyczny oraz kompetencje redakcyjne i technologiczne platformy Tuba. Za sprzedaż reklam i planowanie kampanii na platformie Tuba odpowiada dział sprzedaży segmentu Internet Agory oraz Radiowe Doradztwo Reklamowe GRA.

Pobierz logotyp Tuba.FM