Nowa wiosenna ramówka Radia TOK FM 

08.02.2017
A A A
Komunikat prasowy

Słuchacze Radia TOK FM będą mogli posłuchać zupełnie nowych programów już w najbliższy weekend, 11-12 lutego br. Wśród najnowszych propozycji stacji na soboty i niedziele znalazły się m.in. "Świat się chwieje" - audycja publicystyczna Grzegorza Sroczyńskiego w niedzielę o godz. 9:00 oraz nowy "Magazyn Radia TOK FM" w soboty i niedziele w godz. 11:00-16:00, którego gospodarzami będą Karolina Głowacka i Przemysław Iwańczyk.

Już w najbliższą sobotę od godz. 7:00 w porannym programie Karolina Głowacka i jej goście, poza bieżącymi wydarzeniami, będą omawiać nowe idee i prądy intelektualne, a także przypominać wydarzenia z historii bliższej i dalszej. Następnie, o godz. 9:00 na program "Skołowani" zaprosi słuchaczy Krzysztof Woźniak, a o 10:00 na audycję "Wierzę w zwierzę" - dr Dorota Sumińska. W godz. 10:00-16:00 "Magazyn Radia TOK FM" poprowadzi Karolina Głowacka. Stałą częścią sobotniej audycji będą programy naukowe "Homo Science" Aleksandry i Piotra Stanisławskich, "Człowiek 2.0" Jana Stradowskiego, "Twój problem - moja sprawa" Anny Gmiterek-Zabłockiej oraz nowy program motoryzacyjny "W drogę" Krzysztofa Woźniaka. Stałe miejsce będą w niej również miały "Klasyki dla grzeszników", czyli przypomnienie najbardziej wartościowych dzieł kinowych, literackich i muzycznych.

W niedzielę o godz. 9:00 w roli prowadzącego audycję zadebiutuje Grzegorz Sroczyński, dziennikarz "Gazety Wyborczej", który w programie "Świat się chwieje" porozmawia ze swoimi gośćmi. O godz. 10:00 słuchacze będą mogli posłuchać audycji "Wybory w TOKu" Dominiki Wielowieyskiej, a od 11:00 do 16:00 na "Magazyn Radia TOK FM" zaprosi Przemysław Iwańczyk. Stałym elementem niedzielnej edycji programu będą "Sztuka życia" Hanny Zielińskiej" oraz "Strefa szefa" Marzeny Mazur, a także zupełnie nowe pozycje - "Niedzielny obiad", "Podróże małe i duże", "Jak z dzieckiem" oraz "Rusz się, na zdrowie". 

Program Ewy Podolskiej "U TOKtora" będzie nadawany w soboty i niedziele o godz. 16:00. W sobotę po południu Radio TOK FM zaproponuje swoim słuchaczom audycję poświęconą książkom - "Poczytalni", a następnie program "Do zobaczenia" Patrycji Wanat i " Weekend Radia TOK FM", który poprowadzi Ewa Podolska. 

Dodatkowo, dotychczasowa niedzielna "Godzina Filozofów" Tomasza Stawiszyńskiego będzie teraz stałym elementem jego audycji "Wieczór Radia TOK FM" w każdy wtorek. Czwartkowy "Wieczór" poprowadzi Paweł Sulik.

Całą ramówkę Radia TOK FM można znaleźć na stronie: http://audycje.tokfm.pl/ramowka