Radio

A A A Drukuj
Marki radiowe Agory to szeroka oferta dla słuchaczy i internautów zainteresowanych najświeższymi informacjami, rozrywką i muzyką - to wszystko zapewniają rozgłośnie TOK FM, Rock Radio i Złote Przeboje oraz platforma muzyczna Tuba.FM i portal informacyjny Tokfm.pl. Dzięki nim Grupa Radiowa Agory dociera do wielu różnorodnych grup odbiorców i nawiązuje z nimi interakcję.

W eterze program nadają lokalne stacje Złote Przeboje i Rock Radio oraz ponadregionalne Radio TOK FM. Rozgłośni Agory można słuchać w największych polskich miejscowościach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i aglomeracji śląskiej.

Radio Złote Przeboje, docierające z programem swoich 21 stacji do słuchaczy w kilkudziesięciu polskich miastach, nadaje popularne przeboje muzyczne i programy autorskie z udziałem gwiazd. Na antenie 7 stacji Rock Radio można usłyszeć audycje poświęcone kulturze i różne rodzaje muzyki - od rocka, przez chill out, po nowe, alternatywne brzmienia.

Stacja ponadregionalna TOK FM - pierwsze radio informacyjne w Polsce jest obecna na 17 miastach w Polsce. Jej słuchacze to wymagający odbiorcy, którzy poszukują publicystyki na wysokim poziomie, komentarzy politycznych i gospodarczych oraz szybkiej i wiarygodnej informacji.

W ofercie GRA znajduje się też poznańskie Radio BLUE 103,4 FM.

Grupa Radiowa Agory ma również ofertę dla internautów - w sieci działa portal informacyjny Tokfm.pl oraz serwis muzyczny Tuba.FM.

Użytkownicy szukający treści informacyjnych znajdą je w portalu Tokfm.pl, który publikuje wiadomości ze świata polityki, biznesu, sportu, kultury i rozrywki oraz materiały wideo przygotowywane przez dziennikarzy multimedialnego newsroomu Radia TOK FM i portalu Gazeta.pl.

Bardzo dynamicznie rozwija się serwis tuba.FM, który proponuje odbiorcom możliwość zakładania własnych kanałów muzycznych oraz słuchania tysiecy innych stacji radiowych, w tym tych znanych z eteru i tych tworzonych przez użytkowników strony. Tuba.FM można też słuchać m.in. w smartfonach, telewizorach Samsung i dekoderach Cyfra+.

W sieci działa też Tuba.tv oferująca taneczne wideoklipy i tuba.PL - serwis z informacjami o muzyce.

Szerokie portfolio marek radiowych Agory daje wiele możliwości ogłoszeniodawcom, którzy mogą skorzystać z działań reklamowych wykorzystujących marki GRA w eterze i w internecie oraz z pakietów reklamowych tworzonych wspólnie z innymi mediami Agory (np. pakiet Metro.Fm łączący reklamy w dzienniku "Metro" i stacjach radiowych: Złote Przeboje i Rock Radio).

Za sprzedaż reklam w stacjach radiowych i serwisach GRA odpowiada dział sprzedaży segmentu Internet oraz Radiowe Doradztwo Reklamowe.

Zespół sprzedaży Grupy Radiowej Agory otrzymuje wysokie noty w corocznym rankingu branżowego biur reklamy radiowej branżowego magazynu "Media&Marketing Polska".

Grupa radiostacji Agory

www.tokfm.pl
ponadregionalne radio TOK FM

Radiostacje lokalnewww.zloteprzeboje.pl
Radio Złote Przeboje Białystok 101,0 FM
Radio Złote Przeboje Bydgoszcz 92,1 FM
Radio Złote Przeboje Częstochowa 96,6 FM
Radio Złote Przeboje Gdańsk 103 FM
Radio Złote Przeboje Gdynia 99,2 FM
Radio Złote Przeboje Gorlice 99,6 FM
Radio Złote Przeboje Jelenia Góra 106,2 FM
Radio Złote Przeboje Kraków 92,5 FM
Radio Złote Przeboje Katowice 91,2 FM
Radio Złote Przeboje Krynica 91,3 FM
Radio Złote Przeboje Legnica 90,0 FM
Radio Złote Przeboje Lublin 95,6 FM
Radio Złote Przeboje Nowy Sącz 93,8 FM
Radio Złote Przeboje Nowy Targ 91,3 FM
Radio Złote Przeboje Łódź 101,3 FM
Radio Złote Przeboje Opole 92,8 FM /104,1 FM
Radio Złote Przeboje Poznań 88,4 FM
Radio Złote Przeboje Rzeszów 95,7 FM
Radio Złote Przeboje Szczecin 89,9 FM
Radio Złote Przeboje Wałbrzych 91,8 FM
Radio Złote Przeboje Warszawa 100,1 FM
Radio Złote Przeboje Wrocław 90,4 FM
Radio Złote Przeboje Wolin 105,6 FM
Radio Złote Przeboje Zabrze 96,6 FM
Radio Złote Przeboje Zamość 99,3 FM
Radio Złote Przeboje Zielona Góra 98,1 FM
Radio Złote Przeboje Żary 94,4 FM


Rock Radio
Rock Radio FM 103,8 FM (Kraków)
Rock Radio FM 106,1 FM (Wrocław)
Rock Radio FM 94,5 FM (Katowice)
Rock Radio FM 103,5 FM (Bydgoszcz)
Rock Radio FM 105,4 FM (Śrem)
Rock Radio FM 103,7 FM (Warszawa)
Rock Radio FM 106,6 FM (Opole)

www.radioblue.fm
Radio BLUE 103,4 FM (Poznań)


tuba.FM