Rodzaje nośników

A A A
AMS realizuje dla swoich klientów skuteczne kampanie reklamowe tworzone w oparciu o nowoczesne rozwiązania, z wykorzystaniem najszerszego na rynku i stale rozwijanego portfela nośników.

W ofercie spółki są powierzchnie reklamowe ze wszystkich segmentów rynku: backlighty 18 m2 i 32 m2, billboardy 12 m2 i 18 m2, citylighty, cityscrolle, frontlighty 50 m2 i 100 m2. AMS oferuje również outdoor mobilny, powierzchnie reklamowe i telewizję CityINFOtv w środkach komunikacji miejskiej oraz nośniki reklamowe małego formatu umieszczane na stacjach benzynowych.

Łącznie firma dysponuje ponad 46,6 tys. powierzchni ekspozycyjnych*.

Spółka szczególną uwagę przywiązuje do nośników zintegrowanych z meblami miejskimi, które są najbardziej naturalnym kierunkiem rozwoju reklamy zewnętrznej. Na rynku polskim AMS jest liderem w segmencie mebli miejskich - wyposażył w nie ponad 30 miast, instalując ponad 3 700 wiat przystankowych i realizując kontrakty z wszystkimi dużymi miastami w Polsce. Spółka wybudowała m.in. największy eksploatowany komercyjnie system w Polsce - blisko 800 wiat w Krakowie. Zrealizowała także pionierskie na polskim rynku inwestycje w "salonie stolicy" - kioski i słupy na Krakowskim Przedmieściu i wiaty przystankowe w Al. Ujazdowskich i ścisłym centrum Warszawy, a także meble miejskie w reprezentacyjnym pasażu Wrocławia - ul. Oławskiej.

Kioski i słupy na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie zostały uznane przez branżowy miesięcznik "Media&Marketing Polska" za najlepszy projekt pilotażowy 2008 r.

AMS prowadzi również działalność rozwojowo-badawczą. Na początku 2010 r. zaprezentował pierwszy w Polsce solarny słup reklamowy - nowoczesny nośnik reklamowy podświetlany diodami LED zasilanymi bateriami słonecznymi.

Wcześniej - w 2008 r. - AMS wprowadził na polski rynek out-of-home nowy kanał komunikacji - telewizję CityINFOtv w wagonach warszawskiego metra, oferujący odbiorcom - pasażerom metra - informacje i treści multimedialne, a reklamodawcom - atrakcyjny nośnik przekazów marketingowych.* dane IGRZ, 30.06.2012 r.