Aplikacje mobilne

A A A
Agora ze swoim portfolio produktów mobilnych znajduje się w czołówce polskich wydawców treści internetowych. Już ponad 30 proc. wszystkich odsłon w grupie Gazeta.pl pochodzi z urządzeń mobilnych*. Ich użytkownicy mogą przeglądać treści tworzone przez redakcje Agory zarówno w lekkich wersjach mobilnych serwisów, jak i za pośrednictwem ponad 20 aplikacji mobilnych oraz dostępnych w kioskach aplikacji dziennika "Gazeta Wyborcza" oraz aplikacji magazynów, m.in. "Logo" i "Wysokie Obcasy".

Gazeta.pl LIVE

Aplikacja mobilna Gazeta.pl LIVE zapewnia użytkownikom stały dostęp do najnowszych treści z serwisów grupy Gazeta.pl - wiadomości ze świata i Polski, artykułów lifestyle'owych, technologicznych i sportowych. Użytkownik ma możliwość dopasowania aplikacji do swoich potrzeb i własnego modelu konsumpcji informacji. Do wyboru ma dwa główne indeksy treści: informacyjny i rozrywkowo-lifestyle'owy oraz możliwość wyboru kilku miast, z których informacje chce śledzić w aplikacji, a także interesujących go działów tematycznych spośród kilkunastu dostępnych (m.in. Kobieta, Facet, Biznes, Technologie, Sport).
Więcej: Aplikacja.Gazeta.pl

Sport.pl LIVE

Najpopularniejsza aplikacja sportowa w Polsce. Zapewnia stały dostęp do transmisji, tabel i wyników w wygodnej i czytelnej formie. Dzięki wysyłanym przypomnieniom użytkownicy mogą na bieżąco śledzić najważniejsze wydarzenia sportowe. Użytkownicy aplikacji mają możliwość wybierania konkretnych wydarzeń i drużyn, o których chcą być informowani - do wyboru mają aż 150 drużyn z 11 lig i 5 dyscyplin sportowych. Dodatkowo nowoczesny strumień wiadomości umożliwia obserwowanie na bieżąco treści od dziennikarzy sportowych, marek związanych z biznesem sportowym, a także samych sportowców. 
Więcej: Aplikacja.Sport.pl

Aplikacje dla rodziców - Moja Ciąża z eDziecko.pl i Moje Dziecko

"Moja Ciąża" i "Moje Dziecko" to wyjątkowe aplikacje stworzone przez serwis eDziecko.pl dla nowoczesnych rodziców. Aplikacja "Moja Ciąża z eDziecko.pl" zawiera praktyczne ciążowe porady wraz z filmami i zdjęciami pokazującymi rozwój dziecka podczas ciąży oraz terminarz, kalkulator wagi, a także kalkulator tygodni ciąży.
Więcej: Aplikacjamojaciaza.edziecko.pl

"Moje Dziecko z eDziecko.pl" to aplikacja dostarczająca informacji na temat rozwoju małego dziecka miesiąc po miesiącu, a także wiadomości o diecie i pielęgnacji noworodka.
Więcej: Aplikacjamojedziecko.edziecko.pl

Gwiazdy showbiznesu w aplikacji Plotek.pl

Aplikacja stworzona z myślą o czytelnikach serwisu rozrywkowego Plotek.pl. Spersonalizowany stream informacji pozwala na obserwowanie zarówno newsów od redakcji, jak i wpisów największych gwiazd z mediów społecznościowych w jednym miejscu.
Więcej: Aplikacja.Plotek.pl

Radio w smartfonie - aplikacje TOK FM i TUBA.FM

Aplikacja radia TOK FM oferuje dostęp do bezpłatnej transmisji na żywo oraz informacji o audycjach i prowadzących Radia TOK FM. Dostępna jest w niej także dodatkowa, nieobowiązkowa płatna subskrypcja, umożliwiająca dostęp do archiwum odcinków wszystkich audycji (podcastów), bez żadnych reklam, w streamingu oraz offline.
Więcej: Audycje.tokfm.pl/aplikacja-tok

Tuba.FM to agregator kilkudziesięciu tysięcy muzycznych stacji radiowych polskich i zagranicznych. W aplikacji można znaleźć m.in. popularne gatunki muzyczne, muzykę zespołów i wykonawców z Polski i ze świata, a także emitowane na żywo popularne stacje radiowe Agory (np. Złote Przeboje, Rock Radio i TOK FM). Po zalogowaniu w aplikacji użytkownicy Tuby mają możliwość tworzenia własnych stacji radiowych z muzyką ulubionych artystów.
Więcej: Fm.Tuba.pl/aplikacje-tubafm*Dane: badanie Gemius/PBI, wrzesień 2016 r.