Sieci reklamowe i usługi

A A A
Biuro reklamy Gazeta.pl i sieci reklamowe Agory specjalizują się w różnych obszarach reklamy internetowej zapewniając reklamodawcom szeroki wachlarz usług reklamowych. Spółka posiada kilka sieci reklamowych m.in.: Yieldbird i Optimizers.

Biuro reklamy Gazeta.pl

Zespół sprzedaży Gazeta.pl oferuje popularne formaty reklamowe przy jakościowych treściach serwisów grupy Gazeta.pl oraz niestandardowe działania marketingowe dostosowane do potrzeb reklamodawców i konkretnych grup odbiorców. Klienci biura reklamy Gazeta.pl mogą skorzystać z atrakcyjnych rozwiązań reklamowych, m.in. reklam wielkoformatowych z ekskluzywnymi miejscami emisji, systemu Ad-Index czy narzędzi firmy Eyeblaster, które zapewniają nowoczesne metody zarządzania i pomiaru efektywności kampanii realizowanych w internecie.

Profesjonalizm zespołu sprzedaży Gazeta.pl jest ceniony przez marketerów - w rankingu "Media&Marketing Polska" biuro reklamy Internetu Agory uzyskuje wysokie noty wśród zespołów sprzedaży wydawców internetowych.
Więcej: Reklama.Gazeta.pl

Sieci reklamowe Agory

Reklama programatyczna 

Od 2009 r. Agora jest głównym udziałowcem spółki Yieldbird (wcześniej AdTaily), która pomaga wydawcom internetowym w zwiększaniu przychodów z powierzchni reklamowych w modelu programmatic. Eksperci Yieldbird zajmują się optymalizacją wykorzystania miejsc reklamowych, budowaniem strategii biznesowych, łączeniem sprzedaży bezpośredniej ze sprzedażą programatyczną, dobieraniem odpowiednich rozwiązań technologicznych oraz prowadzeniem dedykowanych zespołów optymalizacyjnych.

Zespół Yieldbird konsekwentnie powiększa skalę działalności międzynarodowej, obsługując wydawców na ponad 30 rynkach w Azji, Ameryce Łacińskiej i całej Europie, przede wszystkim zaś w Europie Środkowo-Wschodniej.
Więcej: Yieldbird.com

Yieldbird jest jedną z najbardziej doświadczonych i profesjonalnych firm technologicznych w Polsce. W swoim portfolio posiada także markę Codest - software studio, łączący kompetencje consultingowe i usługi programistyczne dla klientów działających na światowym rynku mediów i reklamy.
Więcej: Codesthq.com

Marketing efektywnościowy

Agencja reklamy internetowej Optimizers (wcześniej SearchLab) specjalizuje się w marketingu efektywnościowym. Realizuje działania reklamowe w wyszukiwarce Google, na dobrze dobranych serwisach internetowych, w mediach społecznościowych oraz w poczcie elektronicznej. Agencja prowadzi kampanie display oraz wideo, także na urządzeniach mobilnych. 
Więcej: Optimizers.pl

Sieć reklamy lokalnej 

LocalPower to sieć reklamowa zrzeszająca lokalne serwisy informacyjne. Oferuje reklamę w blisko 240 serwisach partnerskich z całej Polski oraz w serwisach lokalnych należących do Agory. Budując sieć postawiono na jakość (treści i forma ich prezentacji) oraz regionalność witryn - od poziomu województwa, przez regiony i duże miasta, po miasteczka i dzielnice. Sieć zapewnia precyzyjną lokalizację opartą przede wszystkim na kontekście informacyjnym.
Więcej: LocalPower.pl