Serwisy ogłoszeniowe

A A A Drukuj
Agora oferuje kilkanaście serwisów ogłoszeniowych, w tym m.in. serwis rekrutacyjny GazetaPraca.pl i motoryzacyjne - AutoTrader.pl oraz nieruchomościowe - GazetaDom.pl, Domiporta.pl.

Jednym z najpopularniejszych serwisów rekrutacyjnych w Polsce jest GazetaPraca.pl. Serwis łączy tysiące pracodawców i osób szukających pracy, codziennie publikuje oferty pracy z całego kraju, a także zawiera bogatą bazę CV osób poszukujących zatrudnienia. GazetaPraca.pl to także źródło bieżących informacji z rynku pracy oraz porad dotyczących planowania kariery w Polsce i za granicą. Pracodawcy mogą skorzystać z oferty dwumedialnej obejmującej publikacje ogłoszenia w serwisie GazetaPraca.pl oraz poniedziałkowym dodatku rekrutacyjnym do "Gazety Wyborczej".

Internauci poszukujący mieszkań, domów czy loftów mogą skorzystać z oferty serwisu Domiporta.pl, który oferuje bogatą bazę ogłoszeń związanych z nieruchomościami, porady finansowe i prawne oraz przydatne narzędzia i aplikacje. Ogłoszenia z branży nieruchomości publikowane są również na GazetaDom.pl.

W portfolio Agory są także ogłoszeniowe serwisy motoryzacyjne: AutoTrader.pl - strona z ofertami kupna-sprzedaży m.in. samochodów osobowych, pojazdów użytkowych, terenowych, motocykli oraz KupSprzedaj.pl - strona z ogłoszeniami drobnymi.

Informacje oraz ogłoszenia o najnowszych przetargach, zamówieniach publicznych, licytacjach komorniczych, ogłoszeniach syndyków, a także przetargach na nieruchomości znajdują się w serwisie Komunikaty.pl.

Klienci Agory mogą też korzystać z atrakcyjnych ofert dwumedialnych, które obejmują publikację ogłoszeń w serwisach ogłoszeniowych spółki oraz wydaniach papierowych jej gazet - dziennika "Metro" i "Gazety Wyborczej" wraz z jej dodatkami tematycznymi. Ofertę dwumedialną oferują serwisy GazetaPraca.pl - ogłoszenie publikowane jest w serwisie oraz w "GazetaPraca.pl", poniedziałkowym dodatku rekrutacyjnym "Gazety Wyborczej", GazetaDom.pl - publikacja w serwisie i w "Dom" - dodatku do "Gazety Wyborczej".