Serwisy ogłoszeniowe

A A A
Agora oferuje kilkanaście serwisów ogłoszeniowych, w tym m.in. serwis rekrutacyjny GazetaPraca.pl i motoryzacyjne - AutoTrader.pl oraz nieruchomościowe - GazetaDom.pl, Domiporta.pl.

GazetaPraca.pl to przedsięwzięcie Agory łączące w ramach jednego portfolio rozwiązań wszystkie media grupy Agora SA. GazetaPraca.pl to także internetowa platforma kariery łącząca tysiące pracodawców, pracowników i kandydatów poszukujących pracy. Jest w czołówce najpopularniejszych serwisów rekrutacyjnych w polskim Internecie - miesięcznie korzysta z niego ponad milion użytkowników. GazetaPraca.pl oferuje bogatą bazę ogłoszeń oraz artykuły i porady dotyczące kariery, informacje o rynku pracy i część społecznościową. GazetaPraca.pl to także poniedziałkowe wydanie prasowe, w którym publikowane są ogłoszenia rekrutacyjne oraz artykuły poświęcone rynkowi pracy.

Facebook: http://facebook.com/gazetapraca

LinkedIn: https://linkedin.com/company/gazetapraca-pl

Internauci poszukujący mieszkań, domów czy loftów mogą skorzystać z oferty serwisu Domiporta.pl, który oferuje bogatą bazę ogłoszeń związanych z nieruchomościami, porady finansowe i prawne oraz przydatne narzędzia i aplikacje. Ogłoszenia z branży nieruchomości publikowane są również na GazetaDom.pl.

W portfolio Agory są także ogłoszeniowe serwisy motoryzacyjne: AutoTrader.pl - strona z ofertami kupna-sprzedaży m.in. samochodów osobowych, pojazdów użytkowych, terenowych, motocykli oraz KupSprzedaj.pl - strona z ogłoszeniami drobnymi.

Informacje oraz ogłoszenia o najnowszych przetargach, zamówieniach publicznych, licytacjach komorniczych, ogłoszeniach syndyków, a także przetargach na nieruchomości znajdują się w serwisie Komunikaty.pl.

Klienci Agory mogą też korzystać z atrakcyjnych ofert dwumedialnych, które obejmują publikację ogłoszeń w serwisach ogłoszeniowych spółki oraz wydaniach papierowych jej gazet - dziennika "Metro" i "Gazety Wyborczej" wraz z jej dodatkami tematycznymi. Ofertę dwumedialną oferują serwisy GazetaPraca.pl - ogłoszenie publikowane jest w serwisie oraz w "GazetaPraca.pl", poniedziałkowym dodatku rekrutacyjnym "Gazety Wyborczej", GazetaDom.pl - publikacja w serwisie i w "Dom" - dodatku do "Gazety Wyborczej".