Serwisy ogłoszeniowe

A A A
Agora oferuje kilka serwisów ogłoszeniowych, w tym m.in. serwisy rekrutacyjne GazetaPraca.pl i Goldenline.pl, motoryzacyjny AutoTrader.pl, związany z rynkiem nieruchomości Domiporta.pl oraz Komunikaty.pl - serwis z ogłoszeniami dotyczącymi przetargów, licytacji nieruchomości i ruchomości oraz ofert biznesowych.

Rekrutacja

GazetaPraca.pl  to internetowa platforma kariery łącząca pracodawców i kandydatów poszukujących pracy. Jest w czołówce najpopularniejszych serwisów rekrutacyjnych w polskim internecie - miesięcznie korzysta z niego ok. miliona użytkowników. GazetaPraca.pl oferuje swoim użytkownikom bogatą bazę ogłoszeń oraz artykuły, porady dotyczące kariery i informacje o rynku pracy. GazetaPraca.pl to także stały poniedziałkowy dodatek do drukowanego wydania "Gazety Wyborczej", w którym publikowane są ogłoszenia rekrutacyjne oraz artykuły poświęcone rynkowi pracy.

GoldenLine.pl to największy serwis rekrutacyjno-społecznościowy w Polsce, łączący pracodawców, pracowników i kandydatów poszukujących pracy - swój profil zawodowy utworzyło w nim prawie 2,5 mln specjalistów średniego i wyższego szczebla. Serwis zapewnia użytkownikom dostęp do narzędzi wspierających rozwój kariery zawodowej, a pracodawcom ułatwia prowadzenie procesu rekrutacji za pomocą ogłoszeń oraz komunikację z kandydatami dzięki wyszukiwarce. Częścią serwisu są również Profile Pracodawców, które pomagają prowadzić działania z zakresu employer brandingu.

Nieruchomości

Internauci poszukujący mieszkań, domów czy działek mogą skorzystać z oferty serwisu Domiporta.pl, jednego z największych serwisów ogłoszeniowych branży nieruchomości. Serwis oferuje bogatą bazę ogłoszeń związanych z nieruchomościami, a także porady finansowe i prawne.

Motoryzacja

W portfolio Agory jest także ogłoszeniowy serwis motoryzacyjny AutoTrader.pl - jeden z największych serwisów z ogłoszeniami motoryzacyjnymi w Polsce. Codziennie prezentuje tysiące ofert kupna-sprzedaży m.in. samochodów osobowych, terenowych i dostawczych, pojazdów użytkowych,, motocykli, łodzi oraz części samochodowych.

Inne

Aktualne ogłoszenia dotyczące przetargów, zamówień publicznych, licytacji komorniczych, ogłoszenia syndyków oraz oferty biznesowe znajdują się w serwisie Komunikaty.pl. Serwis ten zawiera bazę wiadomości na temat planowanych i rozstrzygniętych przetargów, a także artykuły związane z tematyką zamówień publicznych. Ogłoszenia drobne pojawiają się na stronie KupSprzedaj.pl.

Klienci Agory mogą też korzystać z atrakcyjnych ofert dwumedialnych, które obejmują publikację ogłoszeń w serwisach ogłoszeniowych spółki oraz w wydaniu papierowym "Gazety Wyborczej" wraz z jej dodatkami tematycznymi.