Serwisy tematyczne

A A A
Szeroki zasięg tematyczny oraz rzetelność i atrakcyjność treści zyskują serwisom Agory coraz większą popularność wśród internautów i reklamodawców.

Informacje i publicystyka

Najważniejsze informacje z kraju i ze świata oraz wartościowe artykuły i rzetelne analizy internauci mogą znaleźć w serwisach Wiadomosci.Gazeta.pl oraz Wyborcza.pl. Portal Gazeta.pl oferuje również cieszące się dużym zainteresowaniem serwisy lokalne największych polskich miast.

Redakcja Gazeta.pl opracowała także wyjątkowo popularny format internetowego wideo - NOW, który w prosty sposób pokazuje ciekawe treści, łącząc tekst z dynamicznymi fragmentami wideo. WideoNewsy są zrozumiałe zarówno z dźwiękiem, jak i bez, a także dopasowane do każdego ekranu - powstają z myślą o serwisach społecznościowych i kanałach mobilnych. 

Styl życia

Internautom poszukującym treści związanych ze stylem życia, modą i zdrowiem Agora oferuje serwisy Kobieta.Gazeta.plZdrowie.Gazeta.pl oraz Podroze.Gazeta.pl.

Zaufaniem rodziców cieszy się serwis eDziecko.pl - bogaty w rzetelne treści współtworzone przez redakcję miesięcznika "Dziecko", materiały multimedialne i wideoporady. Serwis posiada silną społeczność użytkowników skupionych wokół forum eDziecko - największego forum parentingowego w polskim internecie.

Użytkownicy zainteresowani kulinariami mogą wybierać spośród tysięcy przepisów i inspiracji prezentowanych w serwisie Ugotuj.to. Z myślą o użytkownikach mobilnych i korzystających z mediów społecznościowych redakcja serwisów lifestyle'owych Gazeta.pl stworzyła format krótkiego wideo kulinarnego - Haps. Każdy odcinek to kilkudziesięciosekundowy materiał wideo prezentujący proste przepisy, z którymi poradzą sobie nawet kulinarni amatorzy.

Wyjątkową propozycją dla internautów poszukujących ciekawych i świetnie podanych treści lifestyle'owych jest serwis Weekend.Gazeta.pl - rozszerzenie popularnego weekendowego magazynu portalu Gazeta.pl. To nowoczesny, atrakcyjny wizualnie serwis, który prezentuje długie teksty ilustrowane wielkoformatowymi zdjęciami i uzupełnione stałymi formatami wideo: rozmowy z gwiazdami kultury, mediów, show-biznesu i sportu, reportaże, sylwetki niebanalnych osób, a także autorskie przewodniki i rankingi związane m.in. z podróżami, kulinariami i modą. Sport

Sport.pl to największy serwis sportowy w Polsce, który zapewnia odbiorcom pasjonującym się sportem dostęp do najważniejszych i najświeższych wiadomości dotyczących wydarzeń sportowych, atrakcyjnych materiałów multimedialnych, gier i blogów sportowe oraz forów dla czytelników. Sport.pl to także wyniki sportowe, komentarze ekspertów i relacje na żywo, często prowadzone w mediach społecznościowych,

W grupie serwisów sportowych Gazeta.pl internauci mogą znaleźć również serwisy dotyczące rekreacyjnego uprawiania sportu, m.in.: PolskaBiega.pl, największy w Polsce serwis o bieganiu, MyFitness.pl, serwis poświęcony fitnessowi i zdrowemu stylowi życia oraz Junior.Sport.pl, serwis dla rodziców aktywnych dzieci. 

Rozrywka

Lekkie treści rozrywkowe zapewniają użytkownikom m.in. serwisy Plotek.pl i Deser.pl.

Plotek.pl to jeden z najpopularniejszych serwisów w tej kategorii, oferujący internautom najświeższe informacje o gwiazdach z pierwszych stron gazet, wywiady i ekskluzywne materiały wideo. Deser.pl to serwis rozrywkowy na bieżąco prezentujący zabawne wiadomości i ciekawostki w formie zdjęć oraz materiałów wideo.

Motoryzacja

Miłośnicy motoryzacji mają do dyspozycji serwis Moto.pl, który oferuje m.in. najnowsze materiały multimedialne poświęcone testom samochodów nowych i używanych, ciekawe artykuły dotyczące bezpieczeństwa i ekologii, a także porady prawne.

Wnętrza i architektura

Internauci zainteresowani tematyką architektury i wnętrzarstwa mogą korzystać z serwisu wnętrzarsko-budowlanego Agory - Ladnydom.pl. Znajdą w nim fachowe porady na temat budowania i remontowania domu i mieszkania, urządzania wnętrz, a także zakładania i pielęgnacji ogrodu. Ladnydom.pl to platforma internetowa łącząca serwisy branżowe Czterykaty.pl, Bryla.pl, Domiwnetrze.pl, Domosfera.pl i E-ogrody.pl.