Portal Gazeta.pl

A A A
Gazeta.pl codziennie dostarcza internautom najświeższe informacje z kraju i ze świata, publikowane w serwisach tematycznych, takich jak: Wiadomości, Next (biznes i technologie), Weekend, Kobieta, Kultura, Zdrowie czy Podróże.

Gazeta.pl dba o rzetelność, szybkość i atrakcyjność przekazywanych treści i stale poszerza kanały ich dystrybucji. Serwisy portalu Gazeta.pl stworzone zostały z zastosowaniem technologii RWD, co gwarantuje szybkie i poprawne wyświetlanie się stron na wszystkich urządzeniach. Treści Gazeta.pl są dostępne także w formie aplikacji na smartfony (Gazeta.pl LIVE).

Treści publikowane w portalu tworzą redakcje Gazeta.pl oraz dziennikarze z Grupy Radiowej Agory, którzy pracują wspólnie w multimedialnym newsroomie. Redakcje mają też do dyspozycji studio telewizyjne, w którym realizowane są profesjonalne materiały informacyjne i rozrywkowe m.in. cykle redakcyjne, wywiady, programy publicystyczne dla portalu Gazeta.pl i jego serwisów tematycznych.

Jako pierwszy portal w Polsce, Gazeta.pl rozpoczęła relacjonowanie ważnych wydarzeń on-line "minuta po minucie". Takie transmisje, zawierające treści redakcyjne i materiały audiowizualne, zapewniają użytkownikom stały dostęp do aktualnych, najważniejszych informacji z kraju i ze świata.

Siłą portalu Gazeta.pl jest również unikalna społeczność użytkowników skupiona wokół jednego z największych w Polsce forów internetowych - Forum.Gazeta.pl i platformy blogowej Blox.pl, która gromadzi wartościowe blogi tematyczne, należące do jednych z najpopularniejszych w polskiej blogosferze.