MyFitness.pl prezentuje książkę "fitREWOLUCJA w 4 krokach. Trening, dieta, moda, relaks" 

09.12.2016
A A A
Komunikat prasowy

W środę, 7 grudnia br. swoją premierę miała książka "fitREWOLUCJA w 4 krokach. Trening, dieta, moda, relaks" - poradnik autorstwa gwiazd fitnessu, które są twarzami MyFitness.pl - największego polskiego serwisu o tej tematyce. Kasia Dziurska, Ada Palka, Paulina Kuczyńska oraz Sylwia Nowak radzą jak ćwiczyć, co jeść i jak się zrelaksować, aby wyglądać i czuć się zdrowo. Książkę zredagowała Magdalena Derewecka z MyFitness.pl. 

"fitREWOLUCJA w 4 krokach" to propozycja dla aktywnych kobiet lub tych, które dopiero chcą wprowadzić zdrowe nawyki w życie. Autorki poradnika pokazują swoje ulubione treningi i przepisy na zdrowe dania. Czytelniczki dowiedzą się także m.in. jaki mają typ sylwetki, jak ćwiczyć w zależności od ustalonych celów, jak bezpiecznie przeprowadzić detoks organizmu i jak zrelaksować się po ciężkim dniu. Fachowe porady zostały uzupełnione pięknymi zdjęciami autorstwa Daniela Kopera. 

Znane trenerki fitness oraz wysportowana aktorka dzielą się z czytelniczkami swoimi sposobami na piękną sylwetkę. Kasia Dziurska to trenerka, instruktorka tańca i modelka fitness, a także Mistrzyni Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzyni Europy Bikini Fitness oraz Mistrzyni i Wicemistrzyni Polski w Fitness Soft. Ada Palka jest trenerką personalną, autorką metody Train My Way, a także instruktorką wielu dyscyplin sportu, m.in. narciarstwa, pływania i siatkówki. Paulina Kuczyńska to trenerka personalna i autorka bloga Llealicious, na którym dzieli się swoją sportową pasją i motywuje do realizacji marzeń. Sylwia Nowak to aktorka, modelka, piosenkarka i pasjonatka zdrowej diety, która motywuje innych do aktywnego stylu życia.

Całość zredagowała Magdalena Derewecka, szefowa największego polskiego serwisu o fitnessie - MyFitness.pl. 
Poradnik ukazał się przy współpracy z wydawnictwem SQN.

Spot promujący książkę można zobaczyć i pobrać tutaj: 
https://vimeo.com/193531468/1c3570514a

Więcej o książce: http://myfitness.pl/fitness/1,107701,20998247,fitrewolucja-w-4-krokach-wyjatkowy-poradnik-fitness-juz-w.htmlhttp://myfitness.pl/fitness/1,107701,20998247,fitrewolucja-w-4-krokach-wyjatkowy-poradnik-fitness-juz-w.html