"Warsaw Express" - najnowsza produkcja wideo serwisu Plotek.pl

17.01.2017
A A A
Komunikat prasowy

Redakcja Plotek.pl we współpracy z MTV Polska stworzyła internetowy reality show "Warsaw Express", w którym uczestnicy telewizyjnego programu "Warsaw Shore" biorą udział w szaleńczym wyścigu po Warszawie, wykonując nietypowe zadania. Pierwszy odcinek będzie dostępny już w najbliższy czwartek, 19 stycznia br.

Zainspirowany popularnością programów typu reality show, w których uczestnicy muszą zmierzyć się z trudnymi zadaniami w niełatwych warunkach, zespół serwisu Plotek.pl stworzył format "Warsaw Express". To internetowe show jest połączeniem i parodią programów typu "Azja Express" oraz "Warsaw Shore". Uczestnicy znani widzom z produkcji MTV Polska - m.in. Ania Aleksandrzak, Wojtek Gola i Magda Pyznar - ścigali się po mroźnej Warszawie, rozwiązując zaskakujące zadania. Program poprowadził Olek Sikora, dziennikarz Plotek.pl.
Zwiastun show - https://www.facebook.com/Plotek/videos/10155013994448960

"Warsaw Express" to największa produkcja wideo Plotek.pl od początku istnienia tego serwisu. W pracę nad projektem zaangażowanych było 20 osób z redakcji Plotek.pl, zespołu wideo Gazeta.pl oraz MTV Polska. 

Pierwszy odcinek show będzie można obejrzeć w serwisie Plotek.pl już w najbliższy czwartek, 19 stycznia br. Nowe odcinki będą ukazywały się w każdy czwartek o godz. 20.00.

Plotek.pl to jeden z najpopularniejszych serwisów w kategorii "people" - w listopadzie ub.r. po raz kolejny poprawił swój wynik w rankingu serwisów plotkarskich i po raz pierwszy został liderem tej kategorii. Plotek.pl odwiedziło w listopadzie ub.r. 3,8 mln użytkowników (RU) którzy wykonali w serwisie ponad 74 mln odsłon. Serwis był także najpopularniejszy wśród użytkowników mobilnych - aż 65 proc. wszystkich użytkowników serwisu stanowili internauci korzystający ze smartfonów i tabletów*.


* źródło danych: badanie Gemius/PBI, listopad 2016 r.

Zobacz także