Quiz & Go - nowa gra mobilna od Gazeta.pl

12.01.2017
A A A
Komunikat prasowy

Gazeta.pl jako pierwszy polski portal stworzył grę dedykowaną urządzeniom mobilnym - Quiz & Go, która pozwala na sprawdzenie wiedzy w różnych kategoriach, m.in. film, geografia, historia czy sport. Już od tego tygodnia mogą ją pobrać użytkownicy smartfonów z systemami Android i iOS. 

Quiz & Go to kolejna aplikacja, którą tworzy zespół Gazeta.pl i pierwsza gra mobilna wprowadzana na rynek przez polski portal. W portfolio Gazeta.pl znajdują się już cztery szybko rozwijające się aplikacje mobilne: najlepiej oceniana polska aplikacja newsowa Gazeta.pl LIVE, największa polska aplikacja sportowa Sport.pl LIVE oraz dwie najpopularniejsze aplikacje parentingowe w Polsce - Moja Ciąża z eDziecko.pl i Moje Dziecko z eDziecko.pl.

- Quizy stały się jedną z nieodłącznych części Gazeta.pl. Z każdym miesiącem zyskują na popularności - użytkownicy odnajdują je zarówno poprzez nasze serwisy, jak i media społecznościowe. Quiz & Go daje nam możliwość zagospodarowania ich czasu także wtedy, kiedy nie mają dostępu do komputera. Ponadto proponujemy interesującą i nowoczesną rozrywkę także młodszym użytkownikom urządzeń mobilnych, którzy niekoniecznie rozwiązują "klasyczne" quizy - mówi Krzysztof Stankiewicz, dyrektor rozwoju produktu Gazeta.pl. 

Quiz & Go to efektownie wyglądająca gra mobilna typu trivia, która pozwala graczom sprawdzić poziom wiedzy w takich dziedzinach jak film, sport, muzyka, geografia, historia, polityka i wiele innych. Użytkownicy gry, odpowiadając na pytania, mogą zdobywać punkty i przechodzić do kolejnych etapów oraz odkrywać nowe plansze tematyczne. 

Wersja beta gry ma w sklepie Google Play średnią ocen równą 4,4, a także zbiera bardzo pozytywne recenzje graczy

Aplikację na urządzenia z systemem Android można pobrać bezpłatnie z Google Play. Wersja przeznaczona na iOS jest dostępna w App Store

Gra Quiz & Go jest promowana w serwisach Gazeta.pl i mediach społecznościowych oraz w aplikacjach mobilnych, m.in. Gazeta.pl LIVE. 

Zobacz także