Nowy cykl "Matko Jedyna!" - eDziecko.pl rozwija treści wideo

20.12.2016
A A A
Komunikat prasowy

Na eDziecko.pl, jednym z największych serwisów dla rodziców w Polsce, zadebiutował cykl wideo "Matko Jedyna!" stworzony przez artystkę kabaretową i blogerkę Magdalenę Mikołajczyk. To pierwszy cykl wideo stworzony z myślą o użytkownikach serwisu eDziecko.pl.

- Rodzice to niezwykle aktywni internauci, którzy w sieci coraz częściej poszukują także treści wideo. Dlatego teraz na eDziecko.pl, obok porad ekspertów i profesjonalnych treści, pojawia się rozrywkowy cykl wideo. "Matko Jedyna!" to taki wentyl bezpieczeństwa dla każdego zestresowanego rodzica  - opowiada Natalia Sosin-Krosnowska, odpowiedzialna za wideo na eDziecko.pl.

W zabawnym i pełnym autoironii cyklu "Matko Jedyna!" dla eDziecko.pl Magdalena Mikołajczyk, na co dzień działająca w kabarecie Słoiczek po Cukrze, w humorystyczny sposób pokaże blaski i cienie macierzyństwa oraz życia z dziećmi. W pierwszym odcinku cyklu poszukiwała wewnętrznego dziecka, a w kolejnych w zabawny sposób opowie m.in. jak radzić sobie z plamami, jak ćwiczyć w domu, po którym biega potomstwo i jak walczyć z kryzysami spowodowanymi permanentnym brakiem snu.
Nowe odcinki będą pojawiały się w serwisie eDziecko.pl i na stronie głównej Gazeta.pl w każdy poniedziałek.

Magdalena Mikołajczyk jest autorką ubiegłorocznego hitu internetu - parodii reklamy środka przeciwbólowego, w której przedstawiła panaceum na wszelkie bolączki. Wideo zostało dotychczas obejrzane ponad 6 mln razy i zdobyło nagrodę "Video Roku 2015".

eDziecko.pl to jeden z największych serwisów internetowych dla rodziców. Ma najwięcej użytkowników mobilnych wśród serwisów z tej kategorii - w listopadzie br. na smartfonach i tabletach eDziecko.pl czytało ponad 1,3 mln użytkowników. Serwis posiada także dwie aplikacje mobilne stworzone z myślą o rodzicach - "Moja Ciąża" i "Moje Dziecko", które w sumie pobrano ponad 480 tys. razy.