Nowa wersja najpopularniejszej polskiej aplikacji ciążowej - "Moja Ciąża z eDziecko.pl"

18.03.2016
A A A
Komunikat prasowy

Od 17 marca br. aplikacja mobilna "Moja Ciąża z eDziecko.pl" na urządzenia z systemem Android jest dostępna w nowej wersji. Najpopularniejsza ciążowa aplikacja w Polsce ma teraz dodatkową funkcję - organizer, który umożliwia zapisywanie istotnych terminów oraz przypomina o sprawach ważnych w trakcie ciąży.

Już od ponad roku aplikacja "Moja Ciąża z eDziecko.pl" dba o spokój przyszłych rodziców - do tej pory pobrało ją łącznie ponad 200 tys. użytkowników. W lutym br. z narzędzia skorzystało ponad 40 tys. użytkowników, którzy wykonali 2,5 mln odsłon. Każdego dnia z aplikacji korzysta ponad 11 tys. użytkowników.

Aplikacja "Moja Ciąża z eDziecko.pl" to narzędzie serwisu dla rodziców eDziecko.pl. - To najlepsza aplikacja dla rodziców w Polsce. Kobiety ją lubią, bo jest ich przyjacielem w trakcie tego niezwykłego okresu, jakim jest ciąża. Mogą jej zaufać, bo współautorem treści jest znany ginekolog i feminista, dr Grzegorz Południewski, a jednocześnie cieszy ich oczy, bo jest po prostu ładna pod względem graficznym. Dodatkowym atutem są funkcjonalności: kalkulator wagi, a w nowej wersji także organizer - mówi Agnieszka Wirtwein-Przerwa, odpowiedzialna za rozwój aplikacji mobilnych w dziale Lifestyle Gazeta.pl.

"Moja Ciąża z eDziecko.pl" zawiera zestaw porad dopasowanych do każdego etapu oczekiwania na dziecko oraz kalkulator wagi i terminarz, a także kalkulator tygodni ciąży. W nowej wersji aplikacji jest także organizer, który ułatwi życie przyszłym rodzicom - mogą w nim zapisywać ważne terminy, jak badania czy wizyty lekarskie, oraz kompletować swoją torbę do porodu. Aplikacja zapamięta, przypomni, ale też podpowie, co na danym etapie ciąży warto zrobić i co powinno się znaleźć np. w wyprawce dla dziecka.

Aplikacja "Moja Ciąża z eDziecko.pl" cieszy się dużym zainteresowaniem reklamodawców, a pierwszym partnerem nowej wersji jest Grupa Żywiec.

"Moja Ciąża z eDziecko.pl" na urządzenia z systemem Android jest dostępna od września 2014 r. w sklepach Google Play oraz Samsung Galaxy Apps. Od lutego 2015 r. można bezpłatnie pobrać wersję na urządzenia z iOS z App Store . Aplikację zaprojektował i stworzył zespół aplikacji mobilnych Gazeta.pl.

Więcej: aplikacja.edziecko.pl