"Złoty OTIS 2010" dla dziennikarek Radia TOK FM i "Poradnika Domowego"

27.04.2010
A A A
Ewa Podolska z Radia TOK FM i Beata Prasałek, dziennikarka "Poradnika Domowego" zostały Laureatkami Nagrody Zaufania "Złoty OTIS 2010" w kategorii "Media i Zdrowie".

Wyróżnienia, zgodnie z siedmioletnią tradycją nagrody, przyznali dziennikarze - laureaci poprzednich edycji "Złotych Otisów".

Ewa Podolska, wraz z zespołem Radia TOK FM, otrzymała gratulacje za konsekwentne poruszanie spraw związanych ze zdrowiem na antenie, podejmowanie trudnych tematów dotyczących profilaktyki i włączanie się do działań społecznych wspierających polską ochronę zdrowia.

Beacie Prasałek przyznano nagrodę za "publikacje związane z medycyną, jej rozwojem, poradnictwem zdrowotnym oraz podejmowanie ważnych społecznie tematów związanych z najszerzej pojętą profilaktyką i wiedzą zdrowotną".

Nagroda Zaufania "Złoty OTIS" to prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez konsumentów firmom farmaceutycznym za ich produkty. Co roku Kapituła Nagrody przyznaje też Honorowe Nagrody Zaufania "Złoty OTIS" - osobom i organizacjom pozarządowym pracującym na rzecz wzmocnienia systemu polskiej opieki zdrowotnej, jak również Międzynarodową Nagrodę Zaufania.

Ceremonia wręczenia statuetek "Złoty OTIS 2010" odbyła się w poniedziałek, 26 kwietnia w Teatrze Syrena w Warszawie.

Więcej informacji o nagrodach - http://nazdrowie.pl/otis .