Wyróżnienie dla WO i WOE za wydania na iPada

01.10.2013
A A A
Komunikat prasowy

"Wysokie Obcasy" i "Wysokie Obcasy Extra" najlepszymi wydaniami na iPada wg "MiMP"!

W najnowszym wydaniu magazynu "Media&Marketing Polska" ukazał się tegoroczny raport specjalny "Wydawcy", w którym wybierane są najciekawsze projekty z rynku wydawniczego. "Wysokie Obcasy" i "Wysokie Obcasy Extra" zostały w nim wyróżnione jako najlepsze wydania na iPada!

Redakcja pisma doceniła tabletowe wydania naszych magazynów za "odważne przełamywanie barier przywiązania czytelników i reklamodawców do papieru". Zdaniem autorów raportu, "WO" i "WO Extra" na iPada udowadniają, że warto inwestować w tworzenie propozycji "dopasowanych do wymagań przyszłości", które spełniają potrzeby różnych odbiorców, a jednocześnie generują przychody.

"Wysokie Obcasy Extra" były pierwszym tabletowym magazynem w Polsce. W tym roku Agora przygotowała także wersję na iPada cotygodniowych "Wysokich Obcasów". Oba tytuły oferują użytkownikom tabletów nie tylko atrakcyjne treści, ale też ich multimedialne rozszerzenia - m.in. w postaci dodatkowych galerii zdjęć, materiałów wideo i audio. Do wydań w tabletowej formie przekonali się też reklamodawcy, którzy coraz liczniej promują swoje marki i produkty na łamach cyfrowych "WO" i "WO Extra" .

"Wysokie Obcasy" i "Wysokie Obcasy Extra" są dostępne też na iPhona, a "WO Extra" także w wersji mobilnej dystrybuowanej przez Googleplay i Amazon Appstore.