Multimedialność

A A A
Czasopisma Agory dostępne są w wersji cyfrowej na tablety iPada, Samsunga i smartfony, istnieje także możliwość pobrania ich ze strony Publio.pl. Wydania cyfrowe miesięczników "Cztery Kąty", "Logo", "Dziecko", "Kuchnia:", "Ładny Dom", wzbogacone są o dodatkowe galerie zdjęć, multimedia oraz informacje i porady.

W internecie czytelnicy mogą korzystać z serwisów związanych z popularnymi markami czasopism Agory, m.in. Avanti24.pl, Logo24.pl. LadnyDom.pl, CzteryKaty.pl, eDziecko.pl, Magazyn-kuchnia.pl , Swiatmotocykli.pl. Jakościowe treści przygotowywane przez redakcje magazynów i współpracujących ekspertów są tu udostępniane w multimedialnej formie. Są to m.in. teksty wzbogacone o galerie zdjęć, materiały audiowizualne, wideoporady, społecznościowe narzędzia online i specjalne aplikacje.

Przykładem multimedialnej oferty dla odbiorców jest miesięcznik "Cztery Kąty", najchętniej czytany magazyn o wnętrzach, pełen porad, pomysłów na aranżacje wnętrz i ciekawych sesji zdjęciowych. W 2009 roku powstał serwis CzteryKaty.pl, który zapewnia czytelnikom dostęp do dodatkowych, wyjątkowych materiałów - fotografii, filmów wideo i programów online np. do projektowania wnętrz czy doboru kolorów.

Serwisy internetowe czasopism Agory pozwalają rozwijać interakcję z czytelnikami oraz tworzyć społeczności wokół tytułów - jak na forum eDziecko, związanym z miesięcznikiem "Dziecko", największym forum o tematyce parentingowej w polskim internecie.

Internet oraz wydania cyfrowe umożliwiają poszerzenie oferty dla ogłoszeniodawców, dzięki realizacji kampanii dwumedialnych oraz poprzez włączenie serwisów czasopism Agory do sieci reklamy internetowej, m.in. do sieci Glossymedia obejmującej strony o tematyce kobiecej.