Czasopisma

A A A
Agora wydaje kilkanaście czasopism i związanych z nimi serwisów internetowych. Ich tematyka jest różnorodna - od wnętrzarskiej i budowlanej po kulinarną, poradnikową i shoppingową. Atrakcyjne teksty, dobrej jakości zdjęcia oraz zamieszczane w serwisach materiały multimedialne zapewniają dużą popularność wśród czytelników i internautów.

Wśród wydawanych przez Agorę tytułów są m.in.: "Avanti" - pierwsze w Polsce pismo shoppingowe, "Logo" - jedyny miesięcznik dla mężczyzn o charakterze shoppingowo-lifestylowym, "Cztery Kąty" - najpopularniejsze czasopismo wnętrzarskie oraz "Kuchnia" - ekskluzywne pismo o gotowaniu i dobrym jedzeniu.

Wśród najważniejszych serwisów związanych z czasopismami należy wymienić: Avanti24.pl, Logo24.pl, LadnyDom.pl, CzteryKaty.pl i eDziecko.pl.

Teksty zamieszczane w naszych czasopismach i serwisach internetowych pisane są przez wybitnych dziennikarzy i specjalistów w swoich dziedzinach, a materiały zdjęciowe realizują najlepsi fotografowie i styliści. Dużą wagę przykładamy do tego, aby publikowane materiały o charakterze poradnikowym były fachowe i rzetelne, a jednocześnie przystępne i dostosowane do oczekiwań polskiego odbiorcy. W serwisach internetowych magazynów dostępne są materiały poszerzające artykuły z wersji papierowych - galerie zdjęć, filmy wideo, aplikacje. Szerokie portfolio pozwala na budowanie atrakcyjnej oferty reklamowej, również we współpracy z innymi mediami Agory (np. pakiety czasopism i dodatków tematycznych "Gazety Wyborczej" "Dla Niej" i "Dla niego"), oraz realizowanie skutecznych kampanii reklamowych.

Czasopisma pojawiły się w ofercie Agory w 2002 r., kiedy spółka kupiła 12 kolorowych magazynów od wydawcy Prószyński i S-ka. Agora stworzyła też własne tytuły - np. "Avanti", "Logo" czy "Galeria", które szybko zjednały sobie sympatię i uznanie czytelników oraz reklamodawców.

W 2008 r. Agora przejęła spółkę Trader.com (Polska), która jest wydawcą ogłoszeniowych serwisów internetowych, jak np. Domiporta.pl czy Autotrader.pl.

Oferta wydawnicza