Nagroda Employer Branding Star 2015 dla Agory

A A A
Komunikat prasowy

Agora otrzymała tytuł Employer Branding Star 2015 w kategorii Najlepsza Strona Kariery w Polsce za stronę Kariera.agora.pl. Kandydaci zainteresowani pracą w jednej z marek Grupy Agora znajdą na niej najważniejsze informacje o spółce i aktualne oferty rekrutacyjne.

Kariera.agora.pl to serwis, który przedstawia Agorę jako pracodawcę i zbiera w jednym miejscu najbardziej przydatne informacje na temat prowadzonych przez firmę działań rekrutacyjnych. Na stronie znaleźć można krótką prezentację Grupy Agora, aktualne ogłoszenia, grafikę przedstawiającą proces rekrutacyjny, a także nagrania wideo, w których pracownicy opowiadają o swojej pracy w Agorze.

- W ciągu niecałego roku od startu strona Kariera.agora.pl przyciągnęła i pozwoliła nam zatrudnić wiele ciekawych i pełnych pomysłów osób, które mogą realizować w Agorze swoje zawodowe ambicje. Nagroda Employer Branding Star jest dowodem na to, że działania naszego zespołu i ekspertów Pracowni EB zostały docenione także przez branżę - mówi Joanna Bednarek, kierownik działu rekrutacji w Agorze.

Kariera.agora.pl została przygotowana przez działy HR i IT Agory z pomocą ekspertów Pracowni EB, agencji z obszaru employer branding działającej w ramach Agory..- Przygotowując stronę Kariera.agora.pl, chcieliśmy przede wszystkim oddać klimat firmy, a także opowiedzieć o ludziach, z którymi kandydat będzie mógł się z identyfikować. Hasło powitalne "Wejdź. Poznaj Nas. Zostań." to zaproszenie do swobodnego rozwoju zawodowego w środowisku mediów i nowoczesnych technologii - mówi Szymon Motławski, kierownik zespołu ekspertów w Pracowni EB.

To pierwszy projekt z zakresu employer brandingu współrealizowany przez Pracownię EB, który został nagrodzony w prestiżowym konkursie branżowym. Eksperci z zakresu employer brandingu działający w ramach Pracowni EB wspierają działy HR w budowaniu marki pracodawcy i strategiach wizerunkowo-rekrutacyjnych.

Nagrody Employer Branding Stars po raz czwarty wręczył portal HRstandard.pl.

Więcej informacji: Kariera.agora.pl i pracowniaeb.pl