Z aplikacją Publio ulubione e-booki zawsze na wyciągnięcie ręki

06.03.2014
A A A
Komunikat prasowy

Księgarnia internetowa Publio przygotowała bezpłatną aplikację do czytania e-booków i e-prasy. Mogą z niej korzystać użytkownicy dowolnych urządzeń z systemami operacyjnymi Android, iOS i Windows 8*, którzy otrzymują w ten sposób nieograniczony dostęp do swojej cyfrowej biblioteki i mają ulubione publikacje zawsze w zasięgu ręki. 

Aplikacja obsługuje formaty ePUB lub PDF i pozwala czytać e-booki zakupione nie tylko w księgarni Publio. Każdy czytelnik może tworzyć zakładki i szybko wracać do zaznaczonych fragmentów tekstu, w łatwy sposób przechodzić do spisu treści, dostosowywać wygląd tekstu do swoich potrzeb i czytać w trybie nocnym lub dziennym. 

Dodatkowo, na urządzeniach z systemem Android i Windows 8, dzięki aplikacji można kupować e-wydania - książki, prasę i magazyny dostępne w ofercie księgarni internetowej Publio.pl. 

Na wszystkich czytelników, którzy pobiorą darmową aplikację Publio, czeka prezent przygotowany przez księgarnię - książka Agathy Christe "I nie było już nikogo". 

Aplikację Publio można bezpłatnie pobrać w następujących sklepach internetowych: App Store - system iOS, Google Play - Android oraz w sklepie Windows - Windows 8. 

Aplikację przygotowało JOJO Mobile Polska.

* nie dotyczy Windows Phone 8