Ostatnie informacje prasowe

 • 17-11-2017 11:08

  "Wikingowie" na ekranach kin Helios!

  Widzowie ogólnopolskiej sieci kin Helios będą mogli zobaczyć dwa pierwsze odcinki jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat na wielkim ekranie! W czwartek, 30 listopada o godzinie 20:00 w wybranych kinach Helios zaprezentowane zostaną premierowe odcinki najnowszego sezonu serialu "Wikingowie" na specjalnych, bezpłatnych seansach.

 • 16-11-2017 15:36

  European VR/AR Congress już za tydzień

  Już za tydzień, 23 i 24 listopada br. Centrum Nauki Kopernik w Warszawie zamieni się w arenę wymiany wiedzy na temat wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. W programie konferencji znalazły się prelekcje dotyczące zastosowania VR i AR w medycynie, architekturze, marketingu i rozrywce, a także testy najnowszego sprzętu i prezentacje najciekawszych projektów.

 • 16-11-2017 14:26

  Sport.pl i Mitsubishi Motors Polska na nowo odkrywają ziemskie żywioły

  Na początku października zadebiutował serwis specjalny Sport.pl/4zywioly, w którym Sport.pl i Mitsubishi Motors Polska prezentują historię czterech sportowców. Ich droga do sukcesu była kręta, ale upór i determinacja sprawiły, że dziś są najlepsi w swoich dyscyplinach. Projekt promuje model Mitsubishi L200.

 • 15-11-2017 15:48

  Gazeta.pl wprowadza jednoodsłonowe fotostory

  W serwisach tematycznych grupy Gazeta.pl wprowadzony został nowy sposób wyświetlania fotostory - krótkich artykułów z dużą liczbą zdjęć, dotychczas publikowanych w formie tzw. slajdów. Teraz można obejrzeć wszystkie zdjęcia w ramach jednej odsłony. To rozwiązanie zwiększające zarówno komfort użytkowników, jak i widoczność reklam.

 • 15-11-2017 14:46

  Grudniowe "Wysokie Obcasy Extra" z Cate Blanchett na okładce oraz z dodatkiem - maseczkami Celia Hialuron

  Bohaterką okładki najnowszego wydania miesięcznika "Wysokie Obcasy Extra", które ukaże się jutro - w czwartek, 16 listopada, jest aktorka Cate Blanchett. Obsypywana nagrodami, wszechstronna artystka jest również działaczką humanitarna i aktywistką. W filmie "Manifesto", dla którego inspiracją była instalacja artystyczna, wciela się w 13 różnych postaci wygłaszających fragmenty słynnych manifestów politycznych i artystycznych.

 • 15-11-2017 12:33

  "Na narty" - specjalne wydanie "Tylko Zdrowia" dla fanów białego szaleństwa

  Na rynku jest już magazyn "Na narty" - specjalne wydanie "Tylko Zdrowia" ukazującego się w piątki z "Gazetą Wyborczą". To 124 strony zarówno dla fanów narciarstwa i snowboardu, jak i dla tych, którzy w góry wybierają się pierwszy raz.

 • 15-11-2017 11:26

  Nowe wydanie "Wspomnień warszawskich" Antoniego Słonimskiego

  Dziś - w środę, 15 listopada br. nakładem Agory ukazało się wznowienie "Wspomnień warszawskich" Antoniego Słonimskiego. Ta zabawna i mądra życiowo książeczka arcymistrza błyskotliwej puenty to nie tylko opowieść o mieście, którego już nie ma, ale też zdumiewający portret jego dzisiejszych mieszkańców i dygresje jak z najbardziej aktualnych felietonów.

 • 15-11-2017 11:21

  "Brudna piłka. Z archiwum Football Leaks" - nowa książka Wydawnictwa Agora

  Piłka nożna to nie tylko czysty zdrowy sport, stadiony pełne rozemocjonowanych kibiców i mozolne treningi piłkarzy wchodzących w skład naszych ulubionych drużyn. To także podziemny świat i drugie, pozastadionowe życie, o którym nie mówi się głośno. O brudnych tajemnicach futbolu, wykradanych przez grupę młodych ludzi z Football Leaks opowiada książka Rafaela Buschmanna i Michaela Wulzingera "Brudna piłka. Z archiwum Football Leaks", która ukazała się dziś - w środę, 15 listopada br. nakładem Agory.

 • 13-11-2017 16:23

  Dorota Raczkiewicz laureatką nagrody Giganta 2017 za poznański styl pracy

  Jutro - we wtorek, 14 listopada br. podczas uroczystej gali zostanie wręczona nagroda Giganta, przyznawana przez redakcję "Gazety Wyborczej Poznań" za poznański styl pracy. Tegoroczną laureatką jest Dorota Raczkiewicz - prezeska Fundacji Anny Wierskiej Dar Szpiku, szefowa Drużyny Szpiku wspierającej chorych na nowotwory i ich rodziny.

 • 13-11-2017 14:55

  Yieldbird poszerza swoją ofertę reklamy programmatic wideo

  Yieldbird udostępnia wydawcom coraz więcej możliwości monetyzacji powierzchni reklamowych przy wykorzystaniu formatów wideo. Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez partnerów spółki wydawcy mogą teraz emitować reklamy w formacie outstream. Dodatkowo Yieldbird rozpoczął współpracę z kolejnymi platformami SSP* specjalizującymi się w reklamach wideo.

 • 13-11-2017 12:09

  Numizmat z "Gazetą Wyborczą"

  Już jutro - we wtorek, 14 listopada br. razem z "Gazetą Wyborczą" będzie można kupić numizmat wydany z okazji 150. rocznicy urodzin Józefa Piłsudskiego i setnej rocznicy niepodległości Polski, która przypada w przyszłym roku.

 • 09-11-2017 16:24

  Maria Peszek laureatką nagrody "słoWO" tygodnika "Wysokie Obcasy"

  W najbliższą sobotę, 11 listopada br. po raz pierwszy zostanie wręczona nagroda tygodnika "Wysokie Obcasy" "słoWO". Redakcja zdecydowała się wyróżniać ludzi świata muzyki (autorów tekstów), którzy tworzą piosenki mądre, zaangażowane, poruszające i zapadające w pamięć, i nagradzać za "słowa, które w nas grają".

 • 09-11-2017 16:02

  Specjalne wydanie "Gazety Wyborczej" z okazji Święta Niepodległości

  W piątek, 10 listopada br. ukaże się "Wyborcza na Niepodległość" - specjalne wydanie "Gazety Wyborczej" z okazji Święta Niepodległości.

 • 09-11-2017 15:39

  Premiera specjalnego wydania "Kuchnia na cały rok"

  Jutro - w piątek, 10 listopada br. ukaże się specjalne wydanie miesięcznika "Kuchnia". To zbiór niezwykle cenionych przez czytelników zeszytów z przepisami, które ukazują się co miesiąc w magazynie.

 • 09-11-2017 14:24

  Czasopisma Agory z nową strategią wydawniczą

  Koncentracja na najsilniejszych markach prasowych i uporządkowanie portfolio wydawniczego, zbudowanie spójnej oferty działań okołowydawniczych, rozwój działań z zakresu custom publishing, a także poszukiwanie nowych możliwości na rynku prasy tradycyjnej - to najważniejsze cele nowej strategii wydawniczej pionu Czasopisma Agory, którą spółka będzie wdrażać od listopada 2017 r. Serwisy internetowe czasopism zostaną włączone do struktur segmentu Internet, co zapewni ich szybszy rozwój oraz konsolidację działań content-to-commerce w całej Grupie Agora.

 • 09-11-2017 13:18

  Praktyczny "Notes artystyczny" Agnieszki Osieckiej dla każdego

  Jutro - w piątek, 10 listopada br. swoją premierę będzie miał wyjątkowy notes artystyczny, który powstał na podstawie osobistych kalendarzy Agnieszki Osieckiej. Notes stwarza niecodzienną szansę notowania w duchu poetki. Wydanie powstało we współpracy z Fundacją Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej.

 • 09-11-2017 10:36

  Trzecia część filmowego hitu - "Listy do M. 3" w kinach Helios

  Bohaterowie mega przebojów kinowych ostatnich lat: "Listy do M." oraz "Listy do M. 2" powracają do kin w wielkim stylu. Najnowszy film z uwielbianej przez Widzów serii to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja rozgrywa się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na pełne pozytywnych emocji seanse od 10 listopada.

 • 08-11-2017 17:11

  MyFitness.pl najpopularniejszym serwisem w kategorii "Diety, odchudzanie, fitness"

  Największy polski serwis o fitnessie - MyFitness.pl jest liderem kategorii "Diety, odchudzanie, fitness" - wynika z najnowszej odsłony badania Gemius/PBI. W październiku br. MyFitness.pl odwiedziło aż 1,1 mln użytkowników, którzy wykonali w nim ponad 5,6 mln odsłon.

 • 08-11-2017 14:56

  Specjalne wydanie "Tylko Zdrowia" poświęcone cukrzycy

  Na rynku jest już specjalne wydanie "Jak dobrze żyć z cukrzycą", które powstało we współpracy z lekarzami i dietetykami.

 • 08-11-2017 13:56

  Sieć kin Helios otworzy multipleks w Zabrzu

  Na powierzchni ponad 3 tys. m kw. nowego centrum handlowego IKEA w Zabrzu powstanie 8-salowe kino sieci Helios z miejscami dla ok. 1500 widzów. Otwarcie obiektu jest planowane na 2020 rok.