Radio - ostatnie wydarzenia

 • 19-09-2017 10:35

  Grupa Radiowa Agory zebrała ponad 297 tys. zł dla wsi Wysoka Zaborska

  W poniedziałek, 18 września br. zakończyła się wyjątkowa akcja stacji radiowych Agory "Odbudowujemy wieś Wysoka Zaborska". Redakcje Radia TOK FM, Radia Złote Przeboje, Radia Pogoda i Rock Radia wraz ze swoimi słuchaczami zebrały pieniądze dla poszkodowanych podczas sierpniowych nawałnic, a Grupa Radiowa Agory ufundowała kontener mieszkalny dla rodziny ze wsi Małe Gliśno. Wyemitowany został także specjalny blok reklamowy, z którego dochód zasilił zbiórkę.

 • 08-09-2017 10:16

  "Odbudowujemy wieś Wysoka Zaborska" - akcja charytatywna radiostacji Agory

  Dziś, w piątek, 8 września br. w radiostacjach Grupy Radiowej Agory rozpoczęła się akcja charytatywna "Odbudowujemy wieś Wysoka Zaborska". Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda i Rock Radio prowadzą zbiórkę na rzecz rodzin poszkodowanych podczas nawałnic.

 • 08-09-2017 10:08

  Jesienne zmiany w ramówce Radia TOK FM

  Od najbliższego poniedziałku, 11 września br. Radio TOK FM odświeża ramówkę. Pojawią się w niej m.in. nowe programy Karoliny Lewickiej i Agaty Kowalskiej.

 • 01-09-2017 16:04

  Radio Pogoda na jesień

  Od najbliższego poniedziałku, 4 września br. Radio Pogoda zaprosi słuchaczy na audycje z nowej, jesiennej ramówki. Jak zawsze fani stacji mogą spodziewać się niezapomnianych melodii, historii sprzed lat i klasycznego poczucia humoru prowadzących.

 • 01-09-2017 14:49

  Nowości w jesiennej ramówce Rock Radia

  Już od poniedziałku, 4 września br. Rock Radio będzie grało zgodnie z odświeżoną, jesienną ramówką. Stacja zaprosi na doskonałą rockową muzykę oraz wciągające audycje Piotra Kędzierskiego, Michała Żołądkowskiego, Tomasza Miary, Przemysława Cacaka i Mariusza Stelmaszczyka.

 • 31-08-2017 17:25

  Jesień z Radiem Złote Przeboje

  Od 4 września br. Radio Złote Przeboje zaproponuje swoim słuchaczom nową jesienną odsłonę ramówki. Oprócz nowego porannego show radiowego "Radio Złote Przeboje na dzień dobry", które od poniedziałku do piątku poprowadzi Kamil Baleja, stacja przygotowała całkiem nowe weekendowe propozycje dla słuchaczy.

 • 31-08-2017 15:18

  Radio Złote Przeboje spełnia marzenia

  Już w najbliższy poniedziałek, 4 września br. na antenie Radia Złote Przeboje pojawi się nowa zabawa dla słuchaczy "Radio Złote Przeboje spełnia marzenia". Stacja stworzy swoim słuchaczom wyjątkową i niepowtarzalną okazję do realizacji ich marzeń.

 • 31-08-2017 14:05

  Tandem Media oferuje badania skuteczności kampanii radiowej

  Tandem Media, broker radiowo-kinowy Grupy Radiowej Agory, wprowadził do swojej oferty badania skuteczności kampanii reklamowej. Proponowane rozwiązanie pozwala sprawdzić wpływ kampanii reklamowej w radiu na decyzje zakupowe słuchaczy. Pierwsze badanie Tandem Media wraz z Eurozet i Polskim Radiem przeprowadziło dla marki Nizoral.

 • 30-08-2017 14:01
 • 23-06-2017 13:06

  Radio Pogoda w wakacje uruchomi "Fundusz Wczasów Pogodowych"

  Audycje "Wakacyjna kuchnia Radia Pogoda", "W co się bawić" i "Lato w mieście" to tylko niektóre z letnich propozycji Radia Pogoda. W czasie wakacji głównym wydarzeniem na antenie stacji będzie akcja "Fundusz Wczasów Pogodowych", w której redakcja zaprosi grupę słuchaczy na wspólny urlop do Doliny Charlotty na Pomorzu.

 • 23-06-2017 11:41

  Dziennikarze Agory z nagrodami w 11. edycji konkursu dla dziennikarzy Kryształowe Pióra

  Ewa Podolska z Radia TOK FM oraz Margit Kossobudzka i Wojciech Moskal z redakcji "Gazety Wyborczej" zostali laureatami konkursu Kryształowe Pióra dla dziennikarzy piszących o najpopularniejszych chorobach cywilizacyjnych.

 • 22-06-2017 12:41

  "Lato na bogato" w wakacyjnej ramówce Rock Radia

  Od poniedziałku, 26 czerwca br. Rock Radio zaprosi swoich słuchaczy na wyjątkową wakacyjną ramówkę, w której znajdą się takie audycje jak wakacyjna odsłona porannego "Powstania Rock Radia", "Lato na bogato", "Klasyczna 10" i "Przystanek Rocka".

 • 21-06-2017 16:33

  Podróże po Polsce z gwiazdami w wakacyjnej ramówce Radia Złote Przeboje

  Tegoroczne wakacje w Radiu Złote Przeboje rozpoczną się już w poniedziałek, 26 czerwca br. i upłyną pod hasłem "Wakacje z gwiazdami". Stacja zaprosi słuchaczy do rodzinnych miast popularnych polskich artystów, a także zaproponuje im mniej znane zakątki Polski i najlepsze miejsca na spróbowanie regionalnych przysmaków.

 • 15-05-2017 15:48

  Rekordowe wyniki słuchalności Radia TOK FM

  Radio TOK FM odnotowało najwyższe wyniki słuchalności w swojej historii, wynika z raportu "Radio Track" przygotowanego przez MillwardBrown SMG/KRC. W okresie luty - kwiecień 2017 r. udział stacji w czasie słuchania wyniósł 2,54%. Ten doskonały wynik przełożył się na rekordową słuchalność, jaką osiągnęły łącznie wszystkie stacje należące do Grupy Radiowej Agory - 6,64%*.

 • 12-05-2017 13:24

  Radio Złote Przeboje zaprasza do "Drużyny Prokopa"

  Już w najbliższy poniedziałek, 15 maja br. Radio Złote Przeboje rozpocznie konkurs pod hasłem "Drużyna Prokopa", w którym rozda aż 150 biletów na urodzinowy koncert stacji. 24 czerwca br. z okazji 20-lecia Radia Złote Przeboje w katowickim Spodku wystąpią m.in. Thomas Anders i Modern Talking Band, C. C. Catch oraz Sandra.

 • 27-04-2017 16:20

  Majówkowe propozycje Radia Złote Przeboje

  Radio Złote Przeboje przygotowało specjalną ramówkę na długi majowy weekend. W Święto Pracy słuchacze stacji posłuchają opowieści o najciekawszych zawodach świata, w Dniu Flagi dowiedzą się więcej o muzycznych barwach, a w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja poznają inne przełomowe wynalazki Polaków. Dodatkowo przez całą majówkę będą mogli wygrać zestawy do karaoke w konkursie "Śpiewnik Marcina Prokopa".

 • 13-04-2017 13:17

  Radio Złote Przeboje zaprasza na oryginalne wielkanocne audycje

  Od soboty do poniedziałku redakcja Radia Złote Przeboje zaprosi słuchaczy na wyjątkowe świąteczne audycje, które przybliżą święta od mniej typowej strony. Odeta Moro porozmawia o świętach z Izabelą Trojanowską, Igorem Herbutem i Robertem Makłowiczem, a w lany poniedziałek Piotr Jaworski zda relację z najbardziej "mokrych" miejsc w Warszawie - Filtrów Lindleya i "Grubej Kaśki".

 • 13-04-2017 12:18

  Wielkanoc z Radiem Pogoda

  Wielkanoc w Radiu Pogoda upłynie pod znakiem spotkań z gwiazdami, które opowiedzą o swoich przygotowaniach do świąt, tradycjach wyniesionych z rodzinnych domów i świątecznych wspomnieniach z dzieciństwa. W studiu radia będą gościć m.in. Beata Tadla, Izabela Trojanowska i Marek Frąckowiak.

 • 12-04-2017 15:26

  Wielki Rock na Wielkanoc w Rock Radiu

  Rock Radio przygotowało dla swoich słuchaczy cykl specjalnych audycji na Wielkanoc. Od soboty do poniedziałku redakcja spróbuje choć na chwilę odciągnąć ich od świątecznego stołu. Pomogą w tym m.in. gwiazdy, które pojawią się w studiu - Wojciech Pijanowski, Alan Andersz, Krzysztof Szewczyk, Antek Królikowski i Radosław Majdan oraz Rafał Sonik, zwycięzca rajdu Dakar, z którym prosto z quada porozmawia Piotr Kędzierski.

 • 05-04-2017 13:42

  Czarny Protest - Ogólnopolski Strajk Kobiet z Nagrodą Radia TOK FM im. Anny Laszuk za rok 2016

  Tysiące kobiet uczestniczących w strajkach przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej zostało laureatkami Nagrody Radia TOK FM im. Anny Laszuk za 2016 rok. - To nominacja dla największej grupy społecznej w historii wręczania tego wyróżnienia. Biorąc udział w strajku kobiety pokazały, że kiedy rozmawia się o kobietach, a nie z kobietami, to przejmują stery w decydowaniu o swoich prawach - mówiła w laudacji Hanna Zielińska, dziennikarka Radia TOK FM.