Radio

Radio

Radio TOK FM, Rock Radio i Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda a także serwisy muzyczne Tuba FM, Tuba.pl i Tuba TV oraz portal informacyjny Tokfm.pl - to marki radiowe Agory rozwijane w eterze i w internecie. Zapewniają słuchaczom informacje, opinie, rozrywkę i dużo dobrej muzyki, a internautom - również najświeższe informacje i materiały wideo oraz możliwość samodzielnego tworzenia stacji muzycznych. Sprzedażą reklam zajmuje się Radiowe Doradztwo Reklamowe.Więcej »

Multimedialność

Marki Grupy Radiowej Agory to szeroka oferta dla słuchaczy i internatów zainteresowanych najświeższymi informacjami, rozrywką i muzyką - to wszystko zapewniają Radio TOK FM, Rock Radio i Radio Złote przeboje, Radio Pogoda, serwisy muzyczne Tuba FM, Tuba.pl i Tuba TV oraz portal informacyjny Tokfm.pl. Dzięki synergii radia i internetu Grupa Radiowa Agory dociera do różnorodnych grup odbiorców. Internet to także interakcja z odbiorcami i większe mozliwości reklamowe dla klientów GRA.

Złote Przeboje

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji nadających w kilkudziesięciu miastach całej Polski. Można w nich usłyszeć programy z udziałem gwiazd, informacje ze świata rozrywki, a przede wszystkim - największe zagraniczne i polskie przeboje wszech czasów, dobrane zgodnie z hasłem stacji - "Muzyka mojego życia!".

Rock Radio

Rock Radio jest siecią 7 lokalnych stacji radiowych. To radio dla osób zainteresowanych alternatywną muzyka i kulturą, a zarazem jedna z najbardziej charakterystycznych marek w Polsce (wg. badania BAV agencji Young&Rubicam). Radio Roxy w 2012 r. zostało nominowane do nagrody On Air w kategorii najlepsza stacja radiowa na Międzynarodowym Festiwalu Radiowym w Zurychu.

TOK FM

Radio TOK FM to pierwsze radio informacyjne w Polsce. Nadaje w 17 miastach i przyciąga słuchaczy oryginalnymi audycjami, podejmowanymi tematami i zaangażowaniem w sprawy publiczne. Uzupełnieniem oferty Radia TOK FM jest portal informacyjny Tokfm.pl zawierający materiały przygotowywane przez dziennikarzy multimedialnego newsroomu Radia TOK FM i Gazeta.pl.

Tuba

Tuba FM to pierwszy polski internetowy serwis muzyczny, który pozwala na słuchanie muzyki zgodnej z aktualnymi potrzebami lub upodobaniami użytkownika. Jako pierwszy serwis w Polsce, Tuba.FM umożliwiła tworzenie w internecie własnych stacji radiowych i dzielenie się nimi ze znajomymi. Dzięki współplatformowości serwisu, ulubionych utworów można słuchać praktycznie wszędzie.

Radiowe Doradztwo Reklamowe

Radiowe Doradztwo Reklamowe to broker radiowy oferujący usługi planowania kampanii radiowych z wykorzystaniem czasu antenowego stacji Agory i innych nadawców.

Pro bono

Programy o tematyce obywatelskiej i ekologicznej oraz wsparcie kampanii społecznych - w ten sposób radiostacje Agory działają pro bono. Radio TOK FM podejmuje również akcje własne, jak organizacja licytacji charytatywnych na rzecz fundacji i organizacji pozarządowych.

Nagrody i wyróżnienia

Redaktorzy i reporterzy stacji radiowych Agory zbierają nominacje i laury za swoje dziennikarskie dokonania - do tej pory otrzymali m.in. nagrody Popularyzator Nauki, a także Grand Press za reportaż radiowy. Grupa Radiowa Agory zdobyła też nagrodę Media Trendy 2010 za innowacyjność serwisu tuba.FM.