Reklama zewnętrzna

AMS

AMS to jedna z czołowych firm reklamy zewnętrznej w Polsce. Oferuje największą w Polsce sieć nośników reklamowych, jako jedyna dysponuje nośnikami z każdego segmentu rynku, m.in. billboardami, citylightami, cityscrollami i backlightami. Portfolio AMS obejmuje też outdoor mobilny, reklamę na stacjach benzynowych oraz CityINFOtv - telewizję kontentowo-reklamową w wagonach warszawskiego metra i autobusach. Spółka realizuje multiformatowe i niestandardowe kampanie promocyjne, jest także znana z działań społecznych, w tym: na rzecz integracji osób niepełnosprawnych.Więcej »

Rodzaje nośników

AMS oferuje klientom najszersze na rynku i stale rozwijane portfolio nośników - to różne typy powierzchni reklamowych ze wszystkich segmentów: standard, premium i spectacular. Spółka jest też liderem mebli miejskich i innowacji w zakresie nośników.

Niestandardowe kampanie

AMS znany jest z realizacji nietypowych, oryginalnych kampanii szytych na miarę dla klientów. Do tej pory zastosował szereg niestandardowych rozwiązań, m.in. grające wiaty przystankowe, plakaty pachnące czy dające efekt animacji - z technologią elektroluminescencji.

Nagrody

AMS za swój wieloletni wkład w rozwój branży, innowacje i ogromne zaangażowanie społeczne otrzymał wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Są wśród nich m.in. nagrody IMPACTOR, Mecenas Kultury, Business Superbrand, Perła Polskiej Gospodarki (2011 i 2012). W latach 2010, 2011, 2012 i 2013, w corocznym rankingu branżowego tytułu "Media&Marketing Polska", zespół sprzedaży AMS został wybrany przez klientów najlepszym biurem reklamy outdoorowej. W konkursie Media Trendy 2012 AMS Metrics został nagrodzony w kategorii innowacyjna zmiana, natomiast AMS dla Integracji w kategorii marketing społeczny/CSR.