Internet - ostatnie wydarzenia

 • 29-08-2017 16:37

  NaZdrowie - najnowszy format social video Gazeta.pl

  Czy amigdalina to cudowny lek na raka? Czy szczepionki wywołują autyzm? Czy badanie żywej kropli krwi ma sens? Na te i inne pytania dotyczące medycyny odpowie nowy format wideo portalu Gazeta.pl - NaZdrowie.

 • 17-08-2017 12:32

  Nowyrynekpierwotny.pl - nowy serwis ogłoszeniowy od Trader.com (Polska)

  Trader.com (Polska), wydawca serwisu ogłoszeniowego branży nieruchomości Domiporta.pl, uruchomił serwis internetowy Nowyrynekpierwotny.pl. Użytkownicy znajdą w nim oferty mieszkań i domów z inwestycji deweloperskich, a także skorzystają z porad ekspertów.

 • 10-08-2017 15:22

  Michał Mierzyński dołączył do zespołu Trader.com (Polska)

  Wraz z początkiem sierpnia br. Michał Mierzyński został dyrektorem rozwoju i marketingu serwisów motoryzacyjnych w Trader.com (Polska).

 • 08-08-2017 13:54

  Yieldbird odpowiada za obsługę kampanii reklamowych Nyheter24 Group

  Yieldbird współpracuje z Nyheter24 Group - jednym z najszybciej rozwijających się szwedzkich wydawców cyfrowych, właścicielem takich serwisów jak Nyheter24, Modette czy platformy Blogg.se. Zespół dedykowanych specjalistów ad ops zapewnia bieżącą obsługę kampanii reklamowych w serwisach Nyheter24 w modelu outsourcingowym.

 • 03-08-2017 15:11

  Yieldbird odpowiada za reklamę programatyczną firmy Celltick

  Yieldbird został głównym partnerem odpowiedzialnym za reklamę programatyczną spółki Celltick, międzynarodowej firmy zajmującej się marketingiem mobilnym i tworzeniem angażujących treści w tym kanale. Celltick działa w modelu content-as-a-service współpracując z operatorami telefonii komórkowej, producentami sprzętu i deweloperami aplikacji. Zespół Yieldbird odpowiada za kompleksową obsługę działań firmy z zakresu reklamy programatycznej w aplikacjach mobilnych.

 • 31-07-2017 16:41

  "Powstańcy 1944" - projekt Gazeta.pl na 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

  We wtorek, 1 sierpnia br. Gazeta.pl po raz kolejny uczci rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego wyjątkowym materiałem wideo z udziałem powstańców. Poruszający materiał "Powstańcy 1944" będzie dostępny m.in. na stronie głównej portalu, na Facebooku, a także w serwisie Powstanie44.Gazeta.pl.

 • 28-07-2017 12:03

  Plotek.pl prezentuje "Gwiazdometr" - wyjątkowy ranking celebrytów

  Mężczyźni chętnie umówiliby się na kawę z Aleksandrą Szwed lub Ewą Farną i najprędzej pożyczyliby pieniądze Annie Dymnej lub Dorocie Wellman. Kobiety pojechałyby na bezludną wyspę z Maciejem Stuhrem i Marcinem Prokopem, a najchętniej zestarzałyby się w towarzystwie Marcina Dorocińskiego lub Artura Żmijewskiego. Te i wiele innych wniosków prezentuje "Gwiazdometr" - specjalny ranking przygotowany przez Kantar Millward Brown dla serwisu Plotek.pl.

 • 27-07-2017 14:07

  Julia Tryzno została menadżerem wideo w serwisie Plotek.pl

  Julia Tryzno dołączyła do redakcji serwisu Plotek.pl jako menadżer wideo. Na nowym stanowisku odpowiada za dobór i tworzenie treści wideo.

 • 18-07-2017 12:13

  Katarzyna Kolanowska z nowymi obowiązkami w Agorze

  Katarzyna Kolanowska, która pełni funkcję dyrektor wydawniczej w pionie Czasopisma Agory, została dziś zastępcą dyrektora segmentu Internet Agory i będzie łączyć obie funkcje.

 • 14-07-2017 09:35

  Sport.pl patronem medialnym nowej odsłony "Przewodnika Kibica" serwisu EkstraStats.pl

  W piątek, 14 lipca br., wraz ze startem kolejnego sezonu Ekstraklasy, Sport.pl zaprasza na premierę "Przewodnika Kibica" - nowego wydania kompendium wiedzy taktyczno-statystycznej o polskiej lidze piłki nożnej. Wydawcą przewodnika jest serwis EkstraStats.pl.

 • 07-07-2017 10:47

  Maciej Nowak dyrektorem ds. biznesu e-commerce w segmencie Internet Agory

  Dziś - w piątek, 7 lipca br. do zespołu segmentu Internet dołączył Maciej Nowak, który objął nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. biznesu e-commerce. Na jego dotychczasowe stanowisko dyrektora biznesu internetowego czasopism Agory awansowała Wioleta Deptuła.

 • 23-06-2017 15:06

  "Kiedy zobaczyłem Cię po raz pierwszy." - wyjątkowe wideo Gazeta.pl na Dzień Ojca

  Dział Lifestyle portalu Gazeta.pl przygotował specjalny materiał wideo z okazji Dnia Ojca, w którym znani ojcowie opowiadają o pierwszych chwilach ze swoimi dziećmi i o tym, co dla nich znaczy bycie tatą. W materiale wystąpili m.in. aktor Marcin Perchuć i bokser Przemysław Saleta.

 • 22-06-2017 16:33

  Serwisy Agory w Facebook Audience Network

  Agora jest pierwszym wydawcą w Polsce, na którego stronach wyświetlane są reklamy sieci Facebook Audience Network w technologii header bidding. Reklamy sieci emitowane są na stronach mobilnych Gazeta.pl i Wyborcza.pl z zachowaniem tych samych zasad targetowania, pomiaru i emisji, które obowiązują na Facebooku.

 • 21-06-2017 12:55

  Kamil Grosicki dołączył do drużyny Sport.pl

  Kamil Grosicki, jeden z najlepszych polskich piłkarzy, pomocnik polskiej kadry i angielskiego klubu Hull City, został ambasadorem marki Sport.pl i weźmie udział w kolejnej odsłonie kampanii "Sport.pl to jest Twój live".

 • 14-06-2017 13:01

  Giełda Leadów - nowoczesne narzędzie dla agencji nieruchomości od Domiporta.pl

  Serwis Domiporta.pl wprowadził do swojej oferty Giełdę Leadów - innowacyjne rozwiązanie dla klientów instytucjonalnych oparte na mechanizmach big data. Dzięki nowemu narzędziu agencje nieruchomości mogą zwiększyć efektywność swoich działań poprzez kierowanie ogłoszeń do konkretnych klientów, których wyszukiwania odpowiadają ich ofercie.

 • 13-06-2017 15:55

  Rekordowe statystyki reklam na Social Home Page Gazeta.pl

  Social Home Page to pierwszy w polskim internecie produkt reklamowy, który efektywnie wykorzystuje media społecznościowe. W ciągu pierwszego miesiąca od wprowadzenia do oferty reklamowej Gazeta.pl średni współczynnik klikalności (CTR) reklam wyświetlanych na Social Home Page oraz ich widoczność były istotnie wyższe w porównaniu ze standardowymi internetowymi formatami reklamowymi.

 • 09-06-2017 15:10

  Agnieszka Siuzdak dyrektorem ds. wzrostu biznesu contentowego w Gazeta.pl

  1 czerwca br. Agnieszka Siuzdak objęła nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. wzrostu biznesu contentowego w portalu Gazeta.pl. Odpowiada za wszystkie działania, których celem jest zwiększenie oglądalności oraz przychodów serwisów Gazeta.pl - m.in. z reklamy programatycznej i działań e-commerce, a także projektów redakcyjnych.

 • 07-06-2017 12:49

  Gazeta.pl NOW - nowa odsłona newsowego wideo

  Gazeta.pl NOW to nowa nazwa formatu wideo Gazeta.pl, który od ponad roku tworzony jest z myślą o użytkownikach mediów społecznościowych. Format zyskał nową identyfikację wizualną i stały, dedykowany obszar na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

 • 11-05-2017 11:40

  "Global" - nowy cykl Gazeta.pl o wydarzeniach na świecie

  Portal Gazeta.pl rozpoczął nowy cykl redakcyjny o nazwie "Global". Ewa Ewart, Artur Domosławski, Patrycja Bukalska i Ziemowit Szczerek będą regularnie opisywać najważniejsze wydarzenia na świecie. Teksty zilustruje znana rysowniczka Agata "Endo" Nowicka. 

 • 08-05-2017 13:44

  Marta Pawłowska szefową strony głównej Gazeta.pl

  Od 1 maja br. Marta Pawłowska objęła stanowisko szefowej strony głównej portalu Gazeta.pl. Odpowiada zarówno za jej rozwój redakcyjny, jak i biznesowy.