Internet - ostatnie wydarzenia

 • 13-10-2017 14:58

  Yieldbird wśród najwyżej ocenianych spółek w tegorocznym rankingu Deloitte "Technology Fast50 Central Europe"

  Rosnąca skala działalności międzynarodowej i idący za nią znaczący wzrost przychodów firmy Yieldbird, spółki z Grupy Agora, spotkały się z uznaniem w oczach ekspertów 18. edycji rankingu Deloitte "Technology Fast 50 Central Europe". Spółka zadebiutowała w zestawieniu na 21. miejscu.

 • 04-10-2017 15:40

  Agora dzięki zespołowi Yieldbird jako pierwszy wydawca w Polsce wdrożyła w serwisach internetowych standard ads.txt*

  Zespół Yieldbird wdrożył w serwisach internetowych Agory standard ads.txt, zapewniając większą transparentność wykorzystania powierzchni reklamowych wydawcy. To odpowiedź na problemy występujące w ekosystemie programmatic, związane z nieuczciwymi praktykami reklamowymi oraz realizacja zaleceń IAB w tym zakresie.

 • 04-10-2017 13:49

  Kulisy "Azja Express 2" w programie "Azja po Azji" na Plotek.pl

  Drugi sezon programu "Azja Express" na antenie TVN nabiera tempa, stawka rośnie, a widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne przygody polskich gwiazd w odległych zakątkach świata. Po każdym odcinku redakcja Plotek.pl zaprasza wszystkich na program "Azja po Azji", w którym znani uczestnicy telewizyjnego show odsłaniają jego kulisy.

 • 03-10-2017 14:04

  Gazeta.pl po raz trzeci partnerem akcji "Adoptuj pszczołę"

  "Adoptuj pszczołę" to jedna z największych akcji crowdfundingowych w Polsce, dzięki której już po raz piąty tysiące osób będą mogły zaangażować się w pomaganie pszczołom miodnym i dziko żyjącym. Do wirtualnej adopcji pszczół wraz z Greenpeace po raz kolejny zaprosi portal Gazeta.pl - partner akcji.

 • 02-10-2017 14:20

  Michał Fal szefem newsroomu Gazeta.pl, Karolina Deling-Jóźwik szefową wydawców strony głównej

  Od 1 października br. stanowisko szefa newsroomu Gazeta.pl objął Michał Fal, wcześniej szef wydawców serwisu Wiadomości.Gazeta.pl, sekretarz redakcji i superwydawca strony głównej portalu. Do zespołu Gazeta.pl dołączyła na stanowisku szefowej wydawców strony głównej Karolina Deling-Jóźwik.

 • 26-09-2017 13:03

  Gazeta.pl Junior - nowy serwis parentingowy Gazeta.pl

  Działa już Gazeta.pl Junior - najnowszy serwis grupy Gazeta.pl. To strona przeznaczona dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, prezentująca m.in. informacje z zakresu psychologii, medycyny, odżywiania czy prawidłowego rozwoju dzieci. W serwisie rodzice znajdą też jakościowe produkcje wideo - swoją premierę ma nowy format wideo "Tato, powiedz", czyli komediowy miniserial internetowy.

 • 20-09-2017 12:40

  Wielki Test Zabawek Fisher-Price na eDziecko.pl

  Serwis dla rodziców eDziecko.pl wraz ze swoimi czytelnikami i marką Fisher-Price przeprowadzi największy konsumencki test zabawek w Polsce i wybierze ulubioną zabawkę dzieci od marki Fisher-Price. W ciągu pierwszych pięciu dni akcji, zgłosiło się do niej kilka tysięcy rodziców. Wyniki testu zostaną ogłoszone w grudniu br.

 • 13-09-2017 12:26

  Publio.pl w mobilnej aplikacji dla klientów Orange

  28 tysięcy e-booków, prawie 3 tysiące audiobooków i 350 tytułów prasowych z oferty księgarni internetowej Publio.pl jest już od dziś, środy, 13 września br. dostępne w nowej aplikacji mobilnej dla klientów Orange. 

 • 08-09-2017 13:55

  One Day Special od Gazeta.pl pozwala świętować każdy dzień

  Biuro reklamy Gazeta.pl wprowadziło nową propozycję - ofertę content marketingową i natywną One Day Special. To możliwość świętowania dowolnego dnia w roku na stronach Gazeta.pl i z wykorzystaniem dedykowanego landing page'a. Wszystkie realizacje stworzą wyjątkowy kalendarz jednodniowych świąt w serwisie Special.Gazeta.pl.

 • 01-09-2017 11:19

  "Make Poland Great Again" - nowy format wideo Gazeta.pl i Make Life Harder

  Już w najbliższy poniedziałek, 4 września br. o godz. 18:00 na stronie głównej Gazeta.pl będzie można obejrzeć premierowy odcinek programu "Make Poland Great Again", współtworzonego przez duet Make Life Harder. To komediowy night-show informacyjny prezentujący satyryczne spojrzenie na politykę i bieżące wydarzenia.

 • 30-08-2017 17:07

  Wakacyjne podróże Polaków w wyjątkowym cyklu reportaży wideo Gazeta.pl

  W każdą środę swoją premierę w serwisie Gazeta.pl ma kolejny odcinek niepowtarzalnego cyklu "Gazeta do pociągu". To wideoreportaże z podróży pociągami na najpopularniejszych wakacyjnych trasach w całej Polsce, podczas których Tomasz Golonko poznał niesamowite historie Polaków z całego kraju.

 • 29-08-2017 16:37

  NaZdrowie - najnowszy format social video Gazeta.pl

  Czy amigdalina to cudowny lek na raka? Czy szczepionki wywołują autyzm? Czy badanie żywej kropli krwi ma sens? Na te i inne pytania dotyczące medycyny odpowie nowy format wideo portalu Gazeta.pl - NaZdrowie.

 • 17-08-2017 12:32

  Nowyrynekpierwotny.pl - nowy serwis ogłoszeniowy od Trader.com (Polska)

  Trader.com (Polska), wydawca serwisu ogłoszeniowego branży nieruchomości Domiporta.pl, uruchomił serwis internetowy Nowyrynekpierwotny.pl. Użytkownicy znajdą w nim oferty mieszkań i domów z inwestycji deweloperskich, a także skorzystają z porad ekspertów.

 • 10-08-2017 15:22

  Michał Mierzyński dołączył do zespołu Trader.com (Polska)

  Wraz z początkiem sierpnia br. Michał Mierzyński został dyrektorem rozwoju i marketingu serwisów motoryzacyjnych w Trader.com (Polska).

 • 08-08-2017 13:54

  Yieldbird odpowiada za obsługę kampanii reklamowych Nyheter24 Group

  Yieldbird współpracuje z Nyheter24 Group - jednym z najszybciej rozwijających się szwedzkich wydawców cyfrowych, właścicielem takich serwisów jak Nyheter24, Modette czy platformy Blogg.se. Zespół dedykowanych specjalistów ad ops zapewnia bieżącą obsługę kampanii reklamowych w serwisach Nyheter24 w modelu outsourcingowym.

 • 03-08-2017 15:11

  Yieldbird odpowiada za reklamę programatyczną firmy Celltick

  Yieldbird został głównym partnerem odpowiedzialnym za reklamę programatyczną spółki Celltick, międzynarodowej firmy zajmującej się marketingiem mobilnym i tworzeniem angażujących treści w tym kanale. Celltick działa w modelu content-as-a-service współpracując z operatorami telefonii komórkowej, producentami sprzętu i deweloperami aplikacji. Zespół Yieldbird odpowiada za kompleksową obsługę działań firmy z zakresu reklamy programatycznej w aplikacjach mobilnych.

 • 31-07-2017 16:41

  "Powstańcy 1944" - projekt Gazeta.pl na 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

  We wtorek, 1 sierpnia br. Gazeta.pl po raz kolejny uczci rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego wyjątkowym materiałem wideo z udziałem powstańców. Poruszający materiał "Powstańcy 1944" będzie dostępny m.in. na stronie głównej portalu, na Facebooku, a także w serwisie Powstanie44.Gazeta.pl.

 • 28-07-2017 12:03

  Plotek.pl prezentuje "Gwiazdometr" - wyjątkowy ranking celebrytów

  Mężczyźni chętnie umówiliby się na kawę z Aleksandrą Szwed lub Ewą Farną i najprędzej pożyczyliby pieniądze Annie Dymnej lub Dorocie Wellman. Kobiety pojechałyby na bezludną wyspę z Maciejem Stuhrem i Marcinem Prokopem, a najchętniej zestarzałyby się w towarzystwie Marcina Dorocińskiego lub Artura Żmijewskiego. Te i wiele innych wniosków prezentuje "Gwiazdometr" - specjalny ranking przygotowany przez Kantar Millward Brown dla serwisu Plotek.pl.

 • 27-07-2017 14:07

  Julia Tryzno została menadżerem wideo w serwisie Plotek.pl

  Julia Tryzno dołączyła do redakcji serwisu Plotek.pl jako menadżer wideo. Na nowym stanowisku odpowiada za dobór i tworzenie treści wideo.

 • 18-07-2017 12:13

  Katarzyna Kolanowska z nowymi obowiązkami w Agorze

  Katarzyna Kolanowska, która pełni funkcję dyrektor wydawniczej w pionie Czasopisma Agory, została dziś zastępcą dyrektora segmentu Internet Agory i będzie łączyć obie funkcje.