Internet - ostatnie wydarzenia

 • 13-12-2017 12:26

  Paweł Wilkowicz z Nagrodą im. Bohdana Tomaszewskiego, nagrody Grand Press 2017 dla dziennikarek "Gazety Wyborczej"

  Wczoraj - we wtorek, 12 grudnia br. po raz 21. wręczono Grand Press, najbardziej prestiżowe polskie nagrody dziennikarskie. Dwie z nich otrzymały dziennikarki "Gazety Wyborczej" - Katarzyna Włodkowska za najlepszy reportaż prasowy i Magdalena Kicińska za najlepszy wywiad. Nagrodę specjalną im. Bohdana Tomaszewskiego dla dziennikarza sportowego odebrał Paweł Wilkowicz ze Sport.pl.

 • 01-12-2017 13:45

  Michał Mętel dyrektorem ds. technologii w segmencie Internet Agory

  Do zespołu segmentu Internet w Agorze dołączył Michał Mętel. Od 1 stycznia br. obejmie stanowisko dyrektora technologii Gazeta.pl.

 • 16-11-2017 14:26

  Sport.pl i Mitsubishi Motors Polska na nowo odkrywają ziemskie żywioły

  Na początku października zadebiutował serwis specjalny Sport.pl/4zywioly, w którym Sport.pl i Mitsubishi Motors Polska prezentują historię czterech sportowców. Ich droga do sukcesu była kręta, ale upór i determinacja sprawiły, że dziś są najlepsi w swoich dyscyplinach. Projekt promuje model Mitsubishi L200.

 • 15-11-2017 15:48

  Gazeta.pl wprowadza jednoodsłonowe fotostory

  W serwisach tematycznych grupy Gazeta.pl wprowadzony został nowy sposób wyświetlania fotostory - krótkich artykułów z dużą liczbą zdjęć, dotychczas publikowanych w formie tzw. slajdów. Teraz można obejrzeć wszystkie zdjęcia w ramach jednej odsłony. To rozwiązanie zwiększające zarówno komfort użytkowników, jak i widoczność reklam.

 • 13-11-2017 14:55

  Yieldbird poszerza swoją ofertę reklamy programmatic wideo

  Yieldbird udostępnia wydawcom coraz więcej możliwości monetyzacji powierzchni reklamowych przy wykorzystaniu formatów wideo. Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez partnerów spółki wydawcy mogą teraz emitować reklamy w formacie outstream. Dodatkowo Yieldbird rozpoczął współpracę z kolejnymi platformami SSP* specjalizującymi się w reklamach wideo.

 • 08-11-2017 17:11

  MyFitness.pl najpopularniejszym serwisem w kategorii "Diety, odchudzanie, fitness"

  Największy polski serwis o fitnessie - MyFitness.pl jest liderem kategorii "Diety, odchudzanie, fitness" - wynika z najnowszej odsłony badania Gemius/PBI. W październiku br. MyFitness.pl odwiedziło aż 1,1 mln użytkowników, którzy wykonali w nim ponad 5,6 mln odsłon.

 • 08-11-2017 12:24

  Gazeta.pl zaprasza na Haps Workshop - warsztaty ze stylizacji jedzenia

  Zespół tworzący Haps, kulinarne social video Gazeta.pl, zaprasza na pierwszą ogólnodostępną odsłonę wyjątkowych warsztatów. Haps Workshop to okazja do poznania tajników stylizacji jedzenia pod okiem ekspertki oraz odkrycia kulis powstawania profesjonalnego kulinarnego wideo.

 • 06-11-2017 14:45

  Yieldbird odpowiada za reklamę programatyczną Brainly

  Yieldbird rozpoczął współpracę z Brainly - jednym z największych na świecie startupów edukacyjnych, który oferuje wyjątkową platformę do wymiany wiedzy uczniom z 35 krajów. Zespół Yieldbird odpowiada za kompleksową obsługę działań firmy z zakresu reklamy programatycznej.

 • 27-10-2017 14:46

  5. urodziny Quizów na Gazeta.pl

  Quizy portalu Gazeta.pl obchodzą dziś - w piątek, 27 października br. swoje piąte urodziny. Z tej okazji redakcja zaprasza czytelników do wzięcia udziału w konkursie z nagrodami pod hasłem "Święto Quizów".

 • 13-10-2017 14:58

  Yieldbird wśród najwyżej ocenianych spółek w tegorocznym rankingu Deloitte "Technology Fast50 Central Europe"

  Rosnąca skala działalności międzynarodowej i idący za nią znaczący wzrost przychodów firmy Yieldbird, spółki z Grupy Agora, spotkały się z uznaniem w oczach ekspertów 18. edycji rankingu Deloitte "Technology Fast 50 Central Europe". Spółka zadebiutowała w zestawieniu na 21. miejscu.

 • 04-10-2017 15:40

  Agora dzięki zespołowi Yieldbird jako pierwszy wydawca w Polsce wdrożyła w serwisach internetowych standard ads.txt*

  Zespół Yieldbird wdrożył w serwisach internetowych Agory standard ads.txt, zapewniając większą transparentność wykorzystania powierzchni reklamowych wydawcy. To odpowiedź na problemy występujące w ekosystemie programmatic, związane z nieuczciwymi praktykami reklamowymi oraz realizacja zaleceń IAB w tym zakresie.

 • 04-10-2017 13:49

  Kulisy "Azja Express 2" w programie "Azja po Azji" na Plotek.pl

  Drugi sezon programu "Azja Express" na antenie TVN nabiera tempa, stawka rośnie, a widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne przygody polskich gwiazd w odległych zakątkach świata. Po każdym odcinku redakcja Plotek.pl zaprasza wszystkich na program "Azja po Azji", w którym znani uczestnicy telewizyjnego show odsłaniają jego kulisy.

 • 03-10-2017 14:04

  Gazeta.pl po raz trzeci partnerem akcji "Adoptuj pszczołę"

  "Adoptuj pszczołę" to jedna z największych akcji crowdfundingowych w Polsce, dzięki której już po raz piąty tysiące osób będą mogły zaangażować się w pomaganie pszczołom miodnym i dziko żyjącym. Do wirtualnej adopcji pszczół wraz z Greenpeace po raz kolejny zaprosi portal Gazeta.pl - partner akcji.

 • 02-10-2017 14:20

  Michał Fal szefem newsroomu Gazeta.pl, Karolina Deling-Jóźwik szefową wydawców strony głównej

  Od 1 października br. stanowisko szefa newsroomu Gazeta.pl objął Michał Fal, wcześniej szef wydawców serwisu Wiadomości.Gazeta.pl, sekretarz redakcji i superwydawca strony głównej portalu. Do zespołu Gazeta.pl dołączyła na stanowisku szefowej wydawców strony głównej Karolina Deling-Jóźwik.

 • 26-09-2017 13:03

  Gazeta.pl Junior - nowy serwis parentingowy Gazeta.pl

  Działa już Gazeta.pl Junior - najnowszy serwis grupy Gazeta.pl. To strona przeznaczona dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, prezentująca m.in. informacje z zakresu psychologii, medycyny, odżywiania czy prawidłowego rozwoju dzieci. W serwisie rodzice znajdą też jakościowe produkcje wideo - swoją premierę ma nowy format wideo "Tato, powiedz", czyli komediowy miniserial internetowy.

 • 20-09-2017 12:40

  Wielki Test Zabawek Fisher-Price na eDziecko.pl

  Serwis dla rodziców eDziecko.pl wraz ze swoimi czytelnikami i marką Fisher-Price przeprowadzi największy konsumencki test zabawek w Polsce i wybierze ulubioną zabawkę dzieci od marki Fisher-Price. W ciągu pierwszych pięciu dni akcji, zgłosiło się do niej kilka tysięcy rodziców. Wyniki testu zostaną ogłoszone w grudniu br.

 • 13-09-2017 12:26

  Publio.pl w mobilnej aplikacji dla klientów Orange

  28 tysięcy e-booków, prawie 3 tysiące audiobooków i 350 tytułów prasowych z oferty księgarni internetowej Publio.pl jest już od dziś, środy, 13 września br. dostępne w nowej aplikacji mobilnej dla klientów Orange. 

 • 08-09-2017 13:55

  One Day Special od Gazeta.pl pozwala świętować każdy dzień

  Biuro reklamy Gazeta.pl wprowadziło nową propozycję - ofertę content marketingową i natywną One Day Special. To możliwość świętowania dowolnego dnia w roku na stronach Gazeta.pl i z wykorzystaniem dedykowanego landing page'a. Wszystkie realizacje stworzą wyjątkowy kalendarz jednodniowych świąt w serwisie Special.Gazeta.pl.

 • 01-09-2017 11:19

  "Make Poland Great Again" - nowy format wideo Gazeta.pl i Make Life Harder

  Już w najbliższy poniedziałek, 4 września br. o godz. 18:00 na stronie głównej Gazeta.pl będzie można obejrzeć premierowy odcinek programu "Make Poland Great Again", współtworzonego przez duet Make Life Harder. To komediowy night-show informacyjny prezentujący satyryczne spojrzenie na politykę i bieżące wydarzenia.

 • 30-08-2017 17:07

  Wakacyjne podróże Polaków w wyjątkowym cyklu reportaży wideo Gazeta.pl

  W każdą środę swoją premierę w serwisie Gazeta.pl ma kolejny odcinek niepowtarzalnego cyklu "Gazeta do pociągu". To wideoreportaże z podróży pociągami na najpopularniejszych wakacyjnych trasach w całej Polsce, podczas których Tomasz Golonko poznał niesamowite historie Polaków z całego kraju.