Internet

Internet

Agora posiada obecnie kilkadziesiąt serwisów skupionych w grupie Gazeta.pl, z których co miesiąc korzysta kilkanaście milionów internautów. Gazeta.pl jest w czołówce największych polskich portali, a jej serwisy należą do wiodących w swoich kategoriach tematycznych. Oferują użytkownikom różnorodne i atrakcyjne treści w formie artykułów oraz autorskich materiałów wideo realizowanych w studiu telewizyjnym Agory. Serwisy grupy Gazeta.pl dostępne są za pośrednictwem tradycyjnego www, wersji mobilnej oraz poprzez aplikacje na urządzenia mobilne. Intensywnie rozwijana oferta internetowa spółki obejmuje również kompleksowe, nowoczesne i niestandardowe działania marketingowe zapewniające reklamodawcom efektywne dotarcie do użytkowników sieci.Więcej »

Portal Gazeta.pl

Gazeta.pl to jeden z największych polskich portali internetowych z rozbudowaną społecznością użytkowników oraz szeroką grupą serwisów tematycznych, narzędzi i usług. Jedno z najważniejszych i najpopularniejszych miejsc w polskim internecie.

Serwisy tematyczne

Agora posiada bogatą ofertę serwisów tematycznych z wiadomościami i treściami multimedialnymi z najważniejszych i najpopularniejszych kategorii, jak informacja, rozrywka czy sport. Serwisy grupy Gazeta.pl należą do wiodących w swoich kategoriach tematycznych.

Wideo

Wideo to jeden z najważniejszych obszarów rozwoju marek grupy Gazeta.pl. Serwisy Agory oferują swoim użytkownikom dostęp do atrakcyjnych treści wideo realizowanych przez dział wideo Gazeta.pl w nowoczesnym studiu telewizyjnym oraz przez twórców współpracujących z siecią partnerską Epic Makers.

Aplikacje mobilne

Agora ze swoim portfolio produktów mobilnych znajduje się w czołówce polskich wydawców treści internetowych. W chwili obecnej udostępnia kilkadziesiąt aplikacji mobilnych oraz dostępne w kioskach aplikacje dziennika i magazynów.

Serwisy ogłoszeniowe

W ofercie grupy Gazeta.pl znajduje się kilka serwisów ogłoszeniowych - rekrutacyjnych, motoryzacyjnych i związanych z rynkiem nieruchomości, które należą do najpopularniejszych w swoich kategoriach tematycznych.

Sieci reklamowe i usługi

Biuro reklamy Gazeta.pl i sieci reklamowe Agory oferują szeroką ofertę usług marketingowych, najwyższe standardy pracy oraz nowoczesne rozwiązania reklamowe skierowane do różnych grup odbiorców, dostosowane do potrzeb wymagających reklamodawców.

Pro bono

Portal Gazeta.pl czynnie wspiera inicjatywy społeczne i edukacyjne organizacji pozarządowych oraz akcje charytatywne, które pomagają potrzebującym w Polsce i na świecie.

Nagrody

Serwisy i projekty internetowe Agory są doceniane przez użytkowników, marketerów oraz media branżowe.

Jesteśmy członkami organizacji