Internet

Internet

Agora posiada obecnie kilkadziesiąt serwisów skupionych w grupie Gazeta.pl, z których co miesiąc korzysta kilkanaście milionów internautów. Gazeta.pl jest w czołówce największych polskich portali, a jej serwisy należą do wiodących w swoich kategoriach tematycznych. Oferują użytkownikom różnorodne i atrakcyjne treści w formie artykułów oraz autorskich materiałów wideo realizowanych w studiu telewizyjnym Agory. Serwisy grupy Gazeta.pl dostępne są za pośrednictwem tradycyjnego www, wersji mobilnej oraz poprzez aplikacje na urządzenia mobilne. Intensywnie rozwijana oferta internetowa spółki obejmuje również kompleksowe, nowoczesne i niestandardowe działania marketingowe zapewniające reklamodawcom efektywne dotarcie do użytkowników sieci.Więcej »

Portal Gazeta.pl

Gazeta.pl to jeden z największych polskich portali internetowych z rozbudowaną społecznością użytkowników oraz szeroką grupą serwisów tematycznych, narzędzi i usług. Jedno z najważniejszych i najpopularniejszych miejsc w polskim internecie.

Serwisy tematyczne

Agora posiada bogatą ofertę serwisów tematycznych z wiadomościami i treściami multimedialnymi z najważniejszych i najpopularniejszych kategorii, jak informacja, rozrywka czy sport. Serwisy grupy Gazeta.pl należą do wiodących w swoich kategoriach tematycznych.

Wideo

Wideo to jeden z najważniejszych obszarów rozwoju marek grupy Gazeta.pl. Serwisy Agory oferują swoim użytkownikom dostęp do atrakcyjnych treści wideo realizowanych przez dział wideo Gazeta.pl w nowoczesnym studiu telewizyjnym.

Aplikacje mobilne

Agora ze swoim portfolio produktów mobilnych znajduje się w czołówce polskich wydawców treści internetowych. W chwili obecnej udostępnia kilkadziesiąt aplikacji mobilnych oraz dostępne w kioskach aplikacje dziennika i magazynów.

Serwisy ogłoszeniowe

W ofercie grupy Gazeta.pl znajduje się kilka serwisów ogłoszeniowych - rekrutacyjnych, motoryzacyjnych i związanych z rynkiem nieruchomości, które należą do najpopularniejszych w swoich kategoriach tematycznych.

Sieci reklamowe i usługi

Biuro reklamy Gazeta.pl i sieci reklamowe Agory oferują szeroką ofertę usług marketingowych, najwyższe standardy pracy oraz nowoczesne rozwiązania reklamowe skierowane do różnych grup odbiorców, dostosowane do potrzeb wymagających reklamodawców.

Nagrody

Serwisy i projekty internetowe Agory są doceniane przez użytkowników, marketerów oraz media branżowe.

Jesteśmy członkami organizacji