Czasopisma

Czasopisma

Agora wydaje kilkanaście kolorowych czasopism o różnorodnej tematyce. To pisma nowoczesne, atrakcyjne graficznie, dostosowane do potrzeb i zainteresowań współczesnych czytelników. Wśród nich są miesięczniki poradnikowe dla kobiet i dla młodych rodziców, magazyny o tematyce lifestylowej, wnętrzarskiej, budowlanej, motoryzacyjnej oraz shoppingowej. Wydania cyfrowe czasopism i ich serwisy internetowe oferują dodatkowe materiały multimedialne i narzędzia społecznościowe.Więcej »

Oferta wydawnicza

Agora wydaje kilkanaście kolorowych czasopism o różnorodnej tematyce. To pisma nowoczesne, atrakcyjne graficznie, dostosowane do potrzeb i zainteresowań współczesnych czytelników.

Multimedialność

Czasopisma Agory dostępne są w wersji cyfrowej na tablety iPada, Samsunga i smartfony, istnieje także możliwość pobrania ich ze strony Publio.pl. W internecie czytelnicy mogą korzystać z serwisów związanych z popularnymi markami czasopism Agory.

Custom Publishing

Działania z zakresu Custom Publishing są częścią rozwoju oferty wydawniczej skierowanej do klientów.

Nagrody

Czasopisma Agory otrzymują nagrody i wyróżnienia za projekty redakcyjne i wydawnicze oraz za osiągnięcia zespołów redakcyjnych. Najważniejsze z nich to: tytuły Debiut Roku przyznane "Avanti" i "Logo" przez "Media&Marketing Polska", nagrody GrandFront za projekty okładek, a także wyróżnienie Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania dla akcji "Firma przyjazna mamie".