Gazeta Wyborcza

Gazeta Wyborcza

"Gazeta Wyborcza" jest jedną z najchętniej kupowanych i czytanych opiniotwórczych gazet w Polsce i najpopularniejszym tytułem codziennym wśród reklamodawców. Powstała w 1989 roku jako platforma pierwszych demokratycznych wyborów do parlamentu, a jej pierwszy numer ukazał się w nakładzie 150 tys. egzemplarzy. Dziś treści "Gazety Wyborczej" są dostępne w wydaniach papierowych, online - w e-wydaniach i na Wyborcza.pl oraz na urządzeniach mobilnych.Więcej »

Multimedialność

Czytelnicy mają dostęp do aktualnych treści przygotowywanych przez redakcję "Gazety Wyborczej" w każdym miejscu, 24 godziny na dobę. Poza wydaniem papierowym, "Gazeta Wyborcza" udostępnia je online - w e-wydaniach i na Wyborcza.pl oraz w telefonach komórkowych i na urządzeniach mobilnych: smartfonach, czytnikach i tabletach.

Nasi dziennikarze

Dziennikarze "Gazety Wyborczej" tworzą niepowtarzalny zespół specjalistów z różnych dziedzin nauki, polityki, kultury i gospodarki.

Strony lokalne

Strony lokalne "Gazety Wyborczej" ukazują się w 20 większych miastach Polski. Oferują najważniejsze informacje z regionu i specjalne dodatki tematyczne, podejmują i wspierają akcje społeczne na gruncie lokalnym. Dzięki unikalnej, krajowo - lokalnej strukturze "Gazeta Wyborcza" jest też popularnym medium reklamowym dla ogłoszeniodawców.

Dodatki tematyczne

Czytelnicy otrzymują z "Gazetą Wyborczą" 7 stałych ogólnopolskich dodatków poświęconych biznesowi, zdrowiu, historii i kulturze, w tym popularne magazyny - "Ale Historia!", "Duży Format", "Wyborcza TV" i "Wysokie Obcasy". Redakcja przygotowuje też oferty dodatkowe np. wydania specjalne i cykliczne dodatki tematyczne.

Bliżej czytelnika

"Gazeta Wyborcza" słucha swoich czytelników, interesuje się ich życiem i pasjami, pisze o problemach społeczności. Stara się być blisko odbiorców, organizując dla nich akcje redakcyjne, zapraszając na spotkania i debaty, prowadząc z nimi stały dialog na swoich łamach i w internecie.

Dodaj nas do siebie

Wyborcza - serwisy internetowe