Gazeta Wyborcza

Gazeta Wyborcza

„Gazeta Wyborcza” jest najchętniej kupowaną i czytaną opiniotwórczą gazetą w Polsce i najpopularniejszym tytułem codziennym wśród reklamodawców. Powstała w 1989 roku jako platforma pierwszych demokratycznych wyborów do parlamentu, a jej pierwszy numer ukazał się w nakładzie 150 tys. egzemplarzy. Dziś treści „Gazety” dostępne są w wydaniach papierowych, online - w e-wydaniach i na Wyborcza.pl oraz w telefonach komórkowych i urządzeniach mobilnych: smartfonach i tabletach iPad i czytnikach Kindle.Więcej »

Multimedialność

Czytelnicy mają dostęp do aktualnych treści przygotowywanych przez redakcję "Gazety Wyborczej" w każdym miejscu, 24 godziny na dobę. Poza wydaniem papierowym, "Gazeta" udostępnia je online - w e-wydaniach i na Wyborcza.pl oraz w telefonach komórkowych i urządzeniach mobilnych: smartfonach, czytnikach i tabletach.

Nasi dziennikarze

Twórcy "Gazety Wyborczej" budują niepowtarzalny zespół specjalistów z różnych dziedzin nauki, polityki, kultury i gospodarki.

Strony lokalne

Strony lokalne „Gazety Wyborczej” ukazują się w 20 większych miastach Polski. Oferują najważniejsze informacje z regionu i specjalne dodatki tematyczne, podejmują i wspierają akcje społeczne na gruncie lokalnym. Dzięki unikalnej, krajowo - lokalnej strukturze „Gazeta” jest też popularnym medium reklamowym dla ogłoszeniodawców.

Dodatki tematyczne

Czytelnicy otrzymują z „Gazetą” 9 stałych ogólnopolskich dodatków poświęconych pracy, sportowi, nieruchomościom, historii i kulturze, w tym popularne magazyny - "Ale Historia!", „Duży Format”, „Gazeta Telewizyjna” i „Wysokie Obcasy”. Redakcja przygotowuje też oferty dodatkowe np. wydania specjalne i cykliczne dodatki tematyczne.

Bliżej czytelnika

„Gazeta Wyborcza” słucha swoich czytelników, interesuje się ich życiem i pasjami, pisze o problemach społeczności. Stara się być blisko odbiorców, organizując dla nich akcje redakcyjne, zapraszając na spotkania i debaty, prowadząc z nimi stały dialog na swoich łamach i w internecie.

Pro bono

„Gazeta Wyborcza” cieszy się uznaniem za swoje zaangażowanie społeczne. Realizuje je w swoich tekstach, a także poprzez ogólnopolskie akcje społeczne czy lokalne aukcje charytatywne. Popularyzuje najciekawsze miejsca i wydarzenia w regionalnych plebiscytach oraz wspiera patronacko najważniejsze przedsięwzięcia i imprezy kulturalne.

Dodaj nas do siebie

Wyborcza - serwisy internetowe