Nasze media

Dzięki szerokiemu portfolio mediów staramy się tworzyć jakościowe treści, które zaspokoją potrzeby naszych odbiorców bez względu na sposób ich odbioru.

Prasa

Prasa codzienna

Agora jest wydawcą "Gazety Wyborczej" - największej polskiej gazety opiniotwórczej oraz kilkunastu kolorowych czasopism. Ich ofertę uzupełniają multimedialne wydania cyfrowe oraz serwisy internetowe.

Internet

Internet

Oferta internetowa Agory to obecnie kilkadziesiąt nowoczesnych, popularnych serwisów z grupy Gazeta.pl, która należy do czołówki największych polskich portali.

Film i książka

Kino

Agora wydaje książki, albumy muzyczne oraz filmy i seriale na DVD, a także bierze udział w produkcji filmów i gier. Posiada także sieć kin Helios - największą pod względem liczby obiektów sieć multipleksów w Polsce, a za pośrednictwem firmy NEXT FILM wprowadza na ekrany kin polskie i zagraniczne tytuły.

Reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna

AMS - jedna z czołowych firm reklamy zewnętrznej w Polsce, ma największą sieć nośników reklamowych z każdego segmentu rynku.

Radio

Radio

Marki radiowe Agory to muzyczne stacje lokalne: Złote Przeboje, Radio Pogoda i Rock Radio, a także ponadregionalna rozgłośnia Radio TOK FM oraz platforma Tuba i portal informacyjny Tokfm.pl.

Telewizja

Telewizja

Działalność telewizyjna Agory to kanał Stopklatka TV, prowadzony wspólnie z Kino Polska, i METRO - kanał telewizji naziemnej, który zostanie uruchomiony 2 grudnia 2016 r.